GeriDünya Parkta çıplak gezen popcu gözaltında
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Parkta çıplak gezen popcu gözaltında

Parkta çıplak gezen popcu gözaltında
refid:11495705 ilişkili resim dosyası

Tokyo'da, parkta çıplak bir adamın dolaştığı ihbarı üzerine olay yerinde giden polis çok şaşırdı. Çünkü çırılçıplak gezinen ve bağırıp çağırarak ortalığı birbirine katan adam, ülkenin en popüler pocularından biriydi...

Tokyo polisi, ülkede çok popüler olan SMAP grubunun üyesi Tsuyoşi Kusanagi'nin, komşuların, parkta çıplak bir adamın gürültü yaptığı şikayeti üzerine olay yerinde göz altına alındığını bildirdi.

Japon yayın kuruluşu NHK'ye göre, polisi görünce yere oturan ve götürülmesine direnen 34 yaşındaki pop yıldızı, "Çıplak olmanın nesi yanlış" diye sordu.
Televizyonlarda yer alan haberlerde, hayranlarının, ünlü pop yıldızının göz altına alındığı park ve sorgulandığı karakolun önünde toplandıkları görüldü.

Parkta çıplak gezen popcu gözaltında

Tsuyoşi Kusanagi

Tsuyoşi Kusanagi, 5 kişiden oluşan SMAP'in 1991 yılındaki çıkışından sonra ülkede ün kazanmış, televizyon dizileri ve filmlerde rol almıştı. Korece'yi güzel konuşan Kusanagi, Güney Kore'de de popüler.

Bu arada Toyota şirketinin, olay üzerine ünlü yıldızın yüzünün kullanıldığı kiralık otomobil reklamlarını askıya aldığı belirtildi. Japonya'da kamu ahlakına aykırı hareket etmek, 6 aya kadar hapis veya 3 bin dolara kadar parayla cezalandırılıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle