GeriDünya Paris'te güvenlik alarmı!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Paris'te güvenlik alarmı!

Paris'te güvenlik alarmı!

Fransa'nın başkenti Paris'in ünlü Champs-Elysees Bulvarı'nda bir sivil aracın polis aracına hızlı bir şekilde çarptıktan sonra alev aldı. Kısa süre sonra infilak eden aracın içindeki sürücünün silahlı olduğu ifade edildi. Olay nedeniyle civardaki metro istasyonları kapatılırken, Elysee Sarayı'nın önündeki güvenlik önlemleri artırıldı. Güvenlik yetkilileri sürücünün araçtaki patlamanın ardından ölü olduğunu açıkladı. Fransa İçişleri Bakanı Gerard Collomb, olayın bir saldırı girişimi olduğunu aktardı.

EL BOMBALARI, KALAŞNİKOF VE GAZ ŞİŞELERİ BULUNDU

Güvenlik ekipleri, Champs-Élysées Bulvarı'ndaki aracın içinde kalaknikof, gaz bombaları ve gaz şişeleri bulunduğunu açıkladı. 

Terörle mücadele ekiplerinin olayla ilgili soruşturma başlattıkları ifade edildi. 

Fransa İçişleri Bakanı Gerard Collomb, 'olayın bir saldırı' girişimi olduğunu belirtirken, bu meselenin ülkedeki saldırı tehdidinin ne kadar yüksek olduğunu kanıtladığını belirtti.  

Habere göre, olayın ardından polis aracına çarpan araç alev aldı. Paris'te gerçekleşen olayda sürücünün bilinçsiz bir şekilde yerde yattığı ifade edildi. 

 

Paris’te terör alarmıParis’te Champs-Elysees caddesinde bir aracın polis aracına çarpması sonucu patlama meydana geldiği bildirildi. Fransa’nın başkenti Paris’te Champs-Elysees caddesinde bir araç polis aracına çarptı. Olayın ardından patlama yaşandığı kaydedildi. Yaralı olmadığı kaydedildi. Bölge güvenlik kordonuna alınırken, polis vatandaşların olay yerine girişine izin vermiyor.Polis sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, halkın bölgeden uzak durması

Yorumları Göster
Yorumları Gizle