GeriDünya Parçalayıp pizza fırınında yaktı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Parçalayıp pizza fırınında yaktı

Parçalayıp pizza fırınında yaktı
refid:13669571 ilişkili resim dosyası

İtalya'nın Como kenti, akıllara durgunluk veren bir vahşete ev sahipliği yaptı. Gözü dönmüş bir İtalyan, borçlusunu öldürüp pizza fırınında yaktı.

ÖLDÜRÜP FIRINA VERDİ - FOTO GALERİ

Bir silah mağazasının sahibi 40 yaşındaki evli ve iki çocuk babası Alberto Arrighi, kendisine 200 bin Euro borcunu ödemeyen benzin istasyonu sahibi 43 yaşındaki Giacamo Brambilla'yı hunharca öldürdü.  

Arrighi, Brambilla'yı borç meselesini konuşmak üzere mağazasına çağırdı. Ancak ikili arasında tartışma çıktı. Bunun üzerine Arrighi vitrindeki silahlardan birini alarak Brambilla'yı vurdu.  

CEZAEVİNE KONULDU
Olay yerinde ölen Brambilla'nın cesedini arabasına koyarak, kayınpederinin sahibi olduğu pizzacıya giden Arrighi, cesedin başını vücudundan ayırarak pizza fırınında yaktı. Cesetten kalanları ise bir çöp poşetine koyarak bir kaç saat mesafedeki küçük bir nehre atan Arrighi, daha sonra hiçbir şey olmamış gibi evine döndü.

Ancak Arrighi'yi evinin kapısında polisler karşıladı. Suçunu itiraf eden Arrighi ‘adam öldürmek’, kayınpederi ise ‘suç ortaklığı’ gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle