GeriDünya Parayla 200 hostes getirtti Müslümanlığa davet etti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  15
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Parayla 200 hostes getirtti Müslümanlığa davet etti

Parayla 200 hostes getirtti Müslümanlığa davet etti
refid:12964400 ilişkili resim dosyası

Libya lideri Muammer Kaddafi, Dünya Gıda Güvenliği zirvesi için bulunduğu Roma'da 200 hostes kızla buluştu. Libyalı lider saatlerce sohbet ettiği kızlara İslam'ı benimsetmeye çalıştı.

BU KIZLARI İKNA ETMEYE ÇALIŞTI  

BM Gıda ve Tarım Örgütü FAO’nun dünyada açlıkla mücadele zirvesinin açılışı İtalya’nın başkenti Roma’da yapılırken, Libya lideri Muammer Kaddafi, ilginç bir şovla yine dikkatleri üzerine çekti. 

60 kadar devlet ve hükümet başkanının katılacağı zirvede yer alan Kaddafi, Libya’nın Roma Büyükelçiliği tarafından ücretle toplanan yaklaşık 200 hostesle önceki gece bir araya geldi.

Bir konuşma yapan Libya lideri, hostesleri Müslüman olmaya çağırdı, ardından da herkese Kur’an-ı Kerim ve Yeşil Kitap hediye etti. Kadın dinleyiciler, Roma’daki halkla ilişkiler şirketlerinden birinin “Yaşları 18-35 arasında olan, mini etek ve dekolte kıyafetten uzak, ancak iyi giyimli ve de hoş görünümlü 500 kız aranıyor” biçimindeki duyurusuna yanıt veren kişiler arasından seçildi. Olayın basına sızması ise hostesler arasına girmeyi başaran bir muhabir sayesinde mümkün oldu.

Mini etek ve dekolte yasak

Halkla ilişkiler şirketinin duyurusuna yanıt veren adaylara 50’şer euro, bunlar arasından seçilerek Kaddafi ile buluşturulan hosteslere ise 75’er euro ücret ödendi. Mini etek ve dekolte yasaktı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle