GeriDünya Ölümüne 48 saat kala
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  39
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ölümüne 48 saat kala

Ölümüne 48 saat kala
refid:11992802 ilişkili resim dosyası

Jackson'nın ölümünden 48 saat önce yaptığı prova şaşkınlık yarattı.

ÖLÜMÜNDEN 48 SAAT ÖNCESİ/VİDEO

ÖLÜMÜNDEN SONRA TRİLYONLUK PAZAR OLUŞTU

MICHAEL JACKSON'IN HAYRANLARI YASTA

JACKSON'IN SON PROVASINDAN KARELER

Popun kralı Michael Jackson'ın ölümünden 48 saat sonra Londra konserleri için yaptığı provanın videosu yayınlandı. Michael Jackson oldukça sağlıklı görünüyor ve dansçılarla birlikte dans ediyor. Jackson sahnede oldukça hareketli görülüyor. Danscılarıyla birlikte sahneye çıkan ünlü pop yıldızı, "They Don't Care About Us" adlı şarkısını seslendiriyor.  

JACKSON'IN MEZARI

Michael Jackson için hazırlanan mezarın ilk görüntüleri yayınlamdı. İşte ilginç özellikleri:  Popun kralı Michael Jackson'ın ölümü etrafındaki söylentiler, komplo teorileri, açıklamalar, ilginç detaylar peş peşe gelmeye devam ederken, ünlü starın pazar günü yapılacağı açıklanan cenaze töreniyle ilgili bilgiler de ortaya çıkmaya başladı.

Mezarı betonla kaplanıp bedenin çalınması önlenecek

Michael Jackson için Los Angeles'taki Forest Lawn Memorial Park'ta hazırlanan mezar, "E! News" Televizyon kanalı tarafından görüntülendi. Ancak Michael Jackson'ın bedeninin bu mezara geçici bir süre için konulacağı belirtildi. Mezarı, bedenin çalınmasını önlemek için betonla kaplanacak. Yanına, ayrıca onun simgesi haline gelen elmas taşlı bir beyaz eldiven konulacak.

Naaşı bir süre sonra Neverland'e taşınacak

Michael Jackson'ın Los Angeles'teki ünlü malikanesi Neverland'te yapılacak olan cenaze töreninin halka açık bir cenaze töreni olmayacağı belirtilirken, kardeşi Jermaine Jackson, NBC televizyonuna verdiği demeçte "Kardeşim, geçici bir süre için başka bir yerde toprağa verilecek. Ama nihayi yeri Neverland olacak. Neverland'ı o yarattı. Orada olması en doğrusu. Ancak bunun için gerekli izinlerin alınması biraz zaman alacak. Bu yüzden geçici bir mezar hazırlandı" dedi.

Jackson'ın babası şaşırttı                                            


Yorumları Göster
Yorumları Gizle