GeriDünya Öldürdüğü domuzla Trump için oy istedi!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Öldürdüğü domuzla Trump için oy istedi!

Öldürdüğü domuzla Trump için oy istedi!

Arizona Valisi Sarah Palin, öldürülmüş bir domuzla poz vererek başkan adayı Donald Trump için oy istedi.

ABD’de 2008 yılında başkan yardımcılığına adaylığını koyan ve gaflarıyla sık sık gündem olan eski Arizona Valisi Sarah Palin, son olarak da Cumhuriyetçi başkan adayı Trump’a destek istemek için, öldürülmüş bir domuzla poz verdi.

Sputnik'in haberine göre Wisconsin’de yarın düzenlenecek önseçimler öncesinde seçmene ‘statükoyu değiştirme’ çağrısı yapan Palin, paylaştığı mesajda “Çalışkan Wisconsin’liler, bundan daha iyisini hak ediyorsunuz. Siz onlara yeter demezseniz şu anki siyasi sınıf Hillary’nin (Demokrat Parti Başkan Adayı Hillary Clinton) zafer kazanmasını sağlayacak. Sizin çıkarlarınızı partinin politikalarının önüne koyan yeni liderliğe oy verin” ifadelerini kullandı.

Öldürdüğü domuzla Trump için oy istedi

Palin’in mesajla beraber, muhtemelen çıktığı avda öldürdüğü bir domuzun yanında tüfeğiyle beraber çektirdiği fotoğrafı da paylaşması, sosyal medyada alay konusu oldu.

Birçok kişi, “İşte birçok kararsız kişi Palin’in bu fotoğrafını görünce Trump’a oy vermeye ikna olacak” diye espri yaparken, bir Facebook kullanıcı da, “Zavallı savunmasız hayvan. Onu öldürmek bu kadar eğlenceli mi? Tam da Sarah Palin’den hoşlanmaya başlamışken bu konuyu tekrar düşünmem gerekecek. Neden sadece balık tutmakla yetinmiyor?” ifadesini kullandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle