Dünya Haberleri

DÜNYA

  Öğretmen şoke etti! "Yalnız, mutsuzdum ve öğrencimle ilişkiye girdim"

  Hürriyet Haber
  03.12.2017 - 10:33 | Son Güncelleme:

  Avustralya'nın Sidney kentinde 34 yaşındaki kadın öğretmen, 17 yaşındaki öğrencisiyle defalarca cinsel ilişkiye girdi. Öğretmen, yarı yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girmesinin ardından 'yalnız ve mutsuz olduğu için ilişkiye girdiğini' söyledi. Kimliği açıklanmayan öğretmen, öğrencisi ile defalarca sınıfta ve okulun deposunda buluşup ilişkiye girdiğini söyledi.

  Sidney’de yaşanan olayda bir kadın öğretmen, çalıştığı okulda tanıştığı öğrencisiyle defalarca ilişkiye girip öğrencisini cinsel içerikli mesajlar gönderdi.

  Olayın ortaya çıkmasının ardından öğretmen mahkemede, 2015 yılında öğrencisi ile ilk tanıştığı dönemlerde öğrencinin yalnız ve mutsuz olduğunu sanıp öğrenciyi mutlu etmek için ilişkiye girdiğini söyledi.

  MUTSUZ BİR EVLİLİĞİ VARDI

  Öğretmen ve öğrencinin ilişkisi 2016 yılında üç ay kadar sürdüğü açıklandı. Öğretmenin mutsuz bir evliliği olduğu da belirtildi.

  Kimliği açıklanmayan öğretmen, öğrencisi ile defalarca sınıfta ve okulun deposunda buluşup ilişkiye girdiğini söyledi. Mahkemede, gözyaşları içinde kendisinin de çocukken yalnızlık yaşadığını ve bu yüzden öğrencinin yalnız kalıp üzülmesini istemediğini söyleyen öğretmen hakkında mahkeme nihai kararını 13 Aralık'ta verecek.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı