GeriDünya Öğrencisiyle okulda, evde ve otomobilde seks yapan öğretmenin cezası kesildi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Öğrencisiyle okulda, evde ve otomobilde seks yapan öğretmenin cezası kesildi

Öğrencisiyle okulda, evde ve otomobilde seks yapan öğretmenin cezası kesildi
refid:29825489 ilişkili resim dosyası

ABD'nin Oklohoma eyaletinde bir dönem İngilizce öğretmeni olarak çalıştığı Hollis Lise'sinde 15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye giren Jennifer Caswell, 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Öğrencisiyle okulda, evde ve otomobilde seks yapan öğretmenin cezası kesildi
29 yaşındaki Caswell, Haziran ayında öğrencisiyle sınıfta, evde ve otomobilde cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etmişti.

Harmon Bölgesi’nden Yargıç Richard Darbym, 5 yılı ertelenmiş 15 yıl hapis cezasına hüküm verirken, 8 buçuk yıl hapsin ardından şartlı tahliyenin önünü açtı. Bir çocuk annesi Caswell ayrıca, “seks suçlusu” olarak kayıtlara geçecek.

The Mirror'ın haberine göre; Caswell’in avukatı Davis Cummins, New York Daily News’e yaptığı açıklamada, cezanın ağırlığı karşısında şaşkınlık yaşadıklarını söyledi.

HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

Çocukla ilk kez öğretmenlik sertifikası aldıktan altı hafta sonra ilişkiye giren Caswell, geçen mayıs ayında, ABD’de yayınlanan Dr. Phil adlı televizyon programına katılmış ve şoke eden itiraflarda bulunmuştu.

“Bana yaklaşıyordu, ben de ondan uzaklaşıyordum. Bir keresinde yanıma gelip beni öptü. Her şey orada başladı” diyen genç öğretmen, sınıfta seks yapmalarının ardından kendini çok kötü hissettiğini ve “böyle bir şeyi nasıl yaptığına inanamadığını” söyledi.

Öğrencisiyle okulda, evde ve otomobilde seks yapan öğretmenin cezası kesildi ŞOKE EDEN İTİRAFLAR…

Eşiyle yaşadığı sorunlar yüzünden öğrencisiyle yakınlaştığını ifade eden Caswell, hakkında çıkan söylentiler nedeniyle Nisan 2014’te apar topar görevinden istifa etti.

Okuldan ayrılmasına karşın öğrencisiyle otomobilde ve evde seks yapmaya devam eden öğretmen, 100 bin dolar kefaletle serbest bırakıldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle