GeriDünya Muslukçu Joe: Obama’dan korkuyorum
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Muslukçu Joe: Obama’dan korkuyorum

ABD’de propaganda için kapısına gelen Barack Obama’ya meydan okuyarak ünlenen "Muslukçu Joe" lakaplı tesisatçı Joe Wurzelbacher, "Amerika adına Obama’dan korktuğunu" söyledi. Muslukçu Joe, şahsen gördüğü Obama’nın "ortalama biri" olduğunu ve medyanın onu abarttığını öne sürdü.

Henüz belirlenemeyen bir yetkilinin, Joe Wurzelbacher’ın sicilini, devlet bilgisayarlarından incelediği belirlendi. ’Muslukçu Joe’nun geçmişini araştıran kişinin kimliği ve bu incelemenin yasal olup olmadığı soruşturuluyor.

ABD’de Cumhuriyetçi Parti’nin Başkan Yardımcısı Adayı Sarah Palin’in iki ayda 150 bin dolar giyim ve 22 bin dolar makyaj harcaması yaptığının ortaya çıkmasının ardından, şimdi de kuaför faturası basına sızdı. Kuaför Angela Lew’e 10 bin dolar ödenmiş.

Cumhuriyetçi Başkan Adayı John McCain’in kardeşi Joe, 911 acil yardım hattını arayıp trafik sıkışıklığından şikayet etti. Olay ortaya çıkınca özür dileyen Joe, ağabeyinin kampanyasındaki görevinden ayrıldı.

Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez, Sarah Palin’i, "kafası karışık bir güzellik kraliçesi" diye niteledi ve "İnsan bu zavallı şeye acıyor. Hz. İsa’nın dediği gibi: Onu affedin, çünkü ne dediğini bilmiyor" dedi. Palin, Chavez’in diktatör olduğunu söylemişti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle