GeriDünya Milletvekilini köpek parçaladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  38
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Milletvekilini köpek parçaladı

Milletvekilini köpek parçaladı
refid:12242653 ilişkili resim dosyası

Sırbistan'da geleceğin cumhurbaşkanı olarak gösterilen 35 yaşındaki kadın milletvekili Jelena Trivan'ı meclis otoparkında köpek parçaladı.

Sırbistan'ın geleceği en parlak politikacısı olarak gösterilen ve ileride Cumhurbaşkanlığına bile gelmesi beklenen kadın milletvekili Jelena Trivan, meclisin otoparkında sokak köpeklerinin saldırısına uğradı.      

Beta haber ajansının bildirdiğine göre, Cumhurbaşkanı Boris Tadic'in iktidardaki Demokrat Parti'nin sözcüsü de olan 35 yaşındaki milletvekili Jelena Trivan, başkent Belgrad'daki meclis binasından önceki gece saat 22:00 sıralarında çıktı. Otoparkta aracına binerken yiyecek arayan köpek sürüsünün saldırısına uğrayan Trivan, acil olarak askeri hasta-neye kaldırıldı.

Yoğun bakımda bir süre tutulan Trivan'ın durumun iyiye gittiği ve evine gönderildiği kaydedildi. Hayvan hakları savunucusu Elvir Burazerovic, şehir yetkililerinin, Belgrad'daki başıboş köpeklerin sorununu çözmede yetersiz kaldığını söyledi. Burazerovic'e göre, Belgrad'da binlerce sokak köpeği bulunuyor ve şehirde başıboş köpeklerin insanlara saldırması olaylarında geçen yıla oranla yüzde 25 artış meydana geldi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle