GeriDünya Mesut Özil için Müslüman oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  59
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mesut Özil için Müslüman oldu

Mesut Özil için Müslüman oldu
refid:15124061 ilişkili resim dosyası

Dünya Kupası'nda Almanya'yı başarıdan başarıya koşturan Türk futbolcu Mesut Özil sadece oynadığı futbolla değil, özel yaşamıyla da Almanya'yı meşgul ediyor. Özil'in Alman sevgilisi Anna-Maria'nin Müslümanlığı seçerek "Melek" ismini aldığı iddia edildi.

TÜRK FUTBOLCU İÇİN DİN DEĞİŞTİRDİ

Almanya'nın en yüksek trajlı gazetesi Bild'in haberine göre, Almanya'nın Türk kökenli futbolcusu Mesut Özil'in kendisinden 7 yaş büyük sevgilisi Anna-Maria, Müslüman oldu.

Alman pop yıldızı Sarah Connor'ın kız kardeşi olan Anna-Maria'nın Müslüman olduğunu ilk fark eden ise annesi oldu. Anna-Maria'nın domuz eti yemeyi bıraktığını ve Kuran-ı Kerim'e ilgi duyduğunu annesi fark etti.

Küçük kız kardeşinin 21 yaşındaki sevgilisi Mesut Özil için din değiştirdiğini belirten pop yıldızı Sarah Connor, "Bu konuda küçük kız kardeşimle uzun tartışmalar yaptık. Bana Müslüman olmak istediğini söylediğinde ben de çok şaşırdım. Ama şimdi onun verdiği karara saygı duyuyorum" dedi.

Anna-Maria'nın eşi olan Werder Bremen'in Finlandiyalı eski futbolcusu Pekka Lagerblom'dan ayrı yaşadığı ve daha önce başka bir ilişkiden 8 yaşında çocuğu olduğu bildirildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle