GeriDünya Marijuana içti cinayeti itiraf etti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Marijuana içti cinayeti itiraf etti

Marijuana içti cinayeti itiraf etti
refid:8917242 ilişkili resim dosyası

ABD’de 'Asrın Davası'nın sanığı, O. J. Simpson, marijuana içtikten sonra, eski eşini öldürdüğünü itiraf etmiş.

ABD’de "Asrın Davası"nın sanığı, eski futbol ve film yıldızı O. J. Simpson’ın, bir gün marijuana içtikten sonra, eski eşi Nicole ve sevgilisi Ronald Goldman’ı öldürdüğünü itiraf etttiği bildirildi.

Bu iddia, uzun yıllar Simpson ile iş ilişkisinde olan Mike Gilbert tarafından kaleme alınan kitapta yer aldı. Gilbert, "How I Helped O. J. Get Away With Murder" adlı kitabında, Simpson’un jüri tarafından suçsuz bulunmasında katkısı olduğunu da ileri sürdü.

Gilbert, vicdanını temizlemek için kitap yazdığını kaydetti. Gilbert, Simpson’un, cinayetlerin işlendiği 12 Haziran 1994 gecesinde, Nicole’ün evine bıçakla gitmediğini, ancak eski eşinin kapıyı "elinde bir bıçakla açtığını" söylediğini yazdı. Gilbert’in iddiasına göre, Simpson, "Eğer kapıyı elinde bıçakla açmasa, o şimdi yaşıyor olacaktı" dedi.

Aynı gece, Nicole Simpson ve sevgilisi defalarca bıçaklanmış olarak bulunmuştu. Cinayetin işlendiği bıçak asla bulunamadı. Mike Gilbert, O. J. Simpson’un bu itirafını "uyku hapı almış, marijuana çekmiş ve bira içmiş" bir halde dile getirdiğini öne sürdü.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle