GeriDünya Manchester'da terör alarmı! Ordu birlikleri harekete geçti...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Manchester'da terör alarmı! Ordu birlikleri harekete geçti...

Manchester'da terör alarmı! Ordu birlikleri harekete geçti...

Geçtiğimiz günlerde 22 kişinin yaşamını kaybettiği terör saldırısıyla sarsılan Manchester'da yine terör alarmı verildi. Trafford bölgesinde bir okula çıkan tüm yollar kapatıldı. Bomba imha ekipleri olay yerine ulaştı. İngiliz polisi tarafından yapılan ilk açıklamada, "Linby Caddesi'nde bir olay olduğunu teyit edebiliriz" dendi. Ancak polis daha sonra ciddi bir tehlikenin bulunmadığını duyurarak, 'yanlış bir alarmın' söz konusu olduğunu açıkladı.

Manchester polisi gelen bir ihbar telefonu üzerine Trafford'daki bir okula çıkan bütün yolların kapatıldığını duyurdu. Polisten yapılan açıklamada durumun değerlendirildiğini ve ordu birliklerinin de okula yönlendirildiği belirtildi.

Bomba imha ekipleri olay yerine ulaşırken Manchester polisi tarafından yapılan ilk açıklamada, "Linby Caddesi'nde bir olay olduğunu teyit edebiliriz" dendi. İngiltere Başbakanı Theresa May, kısa süre önce ülkedeki terör seviyesinin 'kritik' seviyede kalacağını söylemişti. 


Manchester'da terör alarmıGeçtiğimiz günlerde 22 kişinin yaşamını kaybettiği terör saldırısıyla sarsılan Manchester'da yine terör alarmı verildi. Trafford bölgesinde bir okula çıkan tüm yollar kapatıldı. Bomba imha ekipleri olay yerine ulaştı. İngiliz polisi tarafından yapılan ilk açıklamada, "Linby Caddesi'nde bir olay olduğunu teyit edebiliriz" dendi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle