GeriDünya Mademoiselle Marie de Villepin
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mademoiselle Marie de Villepin

Türkiye’nin AB üyeliği konusundaki çıkışlarıyla dikkat çeken Fransa Başbakanı Dominique de Villepin’in 19 yaşındaki kızı Marie de Villepin ekonomi öğrenimini sürdürürken aynı zamanda modellik yapıyor.

1.75 m boyunda 55 kg olan Marie, son olarak ünlü kadın dergisi Elle’in bu haftaki sayısında moda fotoğrafçısı Gilles Bensimon’a fotomodellik yaparak Chanel, Giorgio Armani ve Valentino gibi ünlü markaların Haute Couture giysileriyle poz verdi.

Elle dergisi Marie de Villepin için şu görüşlere yer verdi: ‘Babası Başbakan, ama o öyleymiş gibi davranmıyor. 19 yaşında, öğrenci, model ve iş kadını, yaşamını istediği gibi sürdürüyor. Babası Dominique de Villepin ile annesi Marie Laure gizemli yüzlü bu genç kıza çalışmalarında destek veriyor. Bir kız ve bir erkek kardeşi olan Marie çocukluğunu Amerika ve Hindistan’da geçirmiş. Jet sosyetede tanınan, magazin dergilerinde yer alan ve modelliğin yanı sıra Cellbost telekomünikasyon şirketinde ortaklığı olduğu için aynı zamanda iş kadını olan Marie, yönetmen Danielle Thomson’un ‘La Buche’ filminde rol almıştı.’

Yorumları Göster
Yorumları Gizle