GeriDünya Londra’yı sarsan model cinayeti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Londra’yı sarsan model cinayeti

İngiltere’nin başkenti Londra, vahşi bir cinayetle sarsıldı. Ünlü İngiliz model ‘Kate Moss’un tahtının varisi’ olarak gösterilen 18 yaşındaki manken Sally Anne Bowman, evinin kapısının önünde bıçaklanarak öldürüldü.

POLİS yetkilileri birkaç yerinden bıçaklanan manken Sally Anne Bowman’ın, katil ya da katiller tarafından çırılçıplak soyulduğunu belirttiler. Polis, henüz 18 yaşındaki modelin tecavüze uğrayıp uğramadığı yolundaki soruları yanıtsız bıraktı.

Görgü tanıkları, arkadaşlarıyla gece dışarı çıkan Bowman’ın birkaç gece kulübüne uğradıktan sonra, yerel saatle 02.00 sıralarında evine gittiğini ifade ettiler. Bowman’ın cesedi, komşusu tarafından sabah saat 06.30’da evinin önünde bulundu. Polis tarafından ifadelerine başvurulan komşuları, sabah erken saatlerde bazı çığlıklar duyduklarını, ancak gece kulüpleri kapandıktan sonra bu tür bağırışmalar artık olağan hale geldiği için, hiçbir şeyden şüphelenmediklerini söylediler. Olaydan sonra bir bildiri yayınlayan genç mankenin anne ve babası, ‘Onu çok seviyoruz ve çok özleyeceğiz. Dileğimiz, bu olay hakkında en küçük bir bilgisi olan kişinin polise başvurup bildiklerini anlatmasıdır’ dediler. Polis, Bowman son gece kulübünden ayrıldıktan sonra, neler meydana gelmiş olabileceğini sorgularken, yaşları 20 ile 26 arasında değişen üç kişiyi gözaltına aldı. Polis, katilin kadınları hedef alan biri olabileceğine dikkat çekerek bölge sakinlerini uyardı ve kadınların gece yalnız başlarına sokağa çıkmamalarını istedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle