Dünya Haberleri

DÜNYA

  Korkunç olay... Partnerini seks yaparken öldürdü!

  hurriyet.com.tr
  30.04.2016 - 11:15 | Son Güncelleme:

  ABD'nin Florida eyaletine bağlı Tampa kentinde kan donduran bir olay yaşandı. İddiaya göre; Timothy Johnson (25), Judith Therianos'u (52) cinsel ilişki esnasında öldürdü.

  İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre; Johnson, Therianos’un cansız bedeni parçalanmış halde Tampa’da bir ormanda bulununca tutuklandı.

  ABD mahkemesinde şoke eden karar: Kadın sarhoş ise oral seks tecavüz sayılmazABD mahkemesinde şoke eden karar: Kadın sarhoş ise oral seks tecavüz sayılmaz!

  Şerif Chris Nocco, gazetecilere yaptığı açıklamada, Johnson’ın Therianos’u seks sırasında öldürdüğünü düşündüklerini söyledi.

  Korkunç olay... Partnerini seks yaparken öldürdüSoruşturmayı yürüten ekip, Therianos’u bir noktada durmasını isteyince, 25 yaşındaki zanlının talihsiz kadını öldürdüğünü ve ilişkiyi kesmediğini düşünüyor.

  KORKUNÇ OLAY NASIL GELİŞTİ?

  Therianos’un 15 Şubat’ta bir dostuyla birlikte Tampa’ya arkadaşlarının ziyaretine gittiği ve gezi sırasında onlardan ayrıldıktan sonra, 14 Mart’ta kaybolduğu belirtildi.

  7 Nisan’da ise görevliler, kadının parçalanmış bedenini buldu. Parmak izi analizinden bulunan cesedin Therianos’a ait olduğu belirlendi.

  İki gün sonra da Johnson, cinayet suçlamasıyla tutuklandı.

  Daha önce aralarında bir ilişki bulunmayan ikiliyi, 13 Mart günü bir marketten içki alırken yansıtan bir video tespit edildi.

  Johnson şu anda taammüden cinayetle suçlanıyor ve Land O’ Lakes Cezaevi’nde yargılanacağı davanın görülmesini bekliyor.

  Korkunç olay... Partnerini seks yaparken öldürdü   

  Etiketler: seks , ölüm
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı