GeriDünya Korku filmi gibi cenaze
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Korku filmi gibi cenaze

Korku filmi gibi cenaze
refid:10147792 ilişkili resim dosyası

Yaşlı kadının cenazesi, bir anda korku filmine döndü. Atlar ürktü, tabut devrildi olanlar oldu.

Korku filmi gibi

79 yaşındaki İngiliz Caroline Thompson'ın cenazesi bir anda korku filmine döndü. Sakin bir yaşamı olan yaşlı kadının cenaze töreni de son derece sakin başladı. Ancak tabutun evden alınıp, özel at arabasına yerleştirilmesinden kısa süre sonra olaylar başladı.

At arabası henüz evin sokağından çıkmadan, atlar huysuzluk etmeye başladı. Son derece sakin olan sokakta, cenaze arabasının dışında başka arabaların olmamasına rağmen, 28 yıldır bu işi yapan cenaze arabasının sahibi Mike Daniel atları zaptedemedi.

Neden ürktüklerini anlayamayan Daniel, arabayı çeken dört atla başa çıkamadı. Çılgın gibi koşmaya başlayan atlar, evin sokağından ana caddeye çıktı. Önce tabut yola fırladı, ardından araba devrildi. Yoldan geçen üç araba birbirne girdi.

Kazaya karışan üç arabada bulunan 4 kişi hastaneye kaldırıldı. At arabasının sahibi Mike Daniel'in de kalçası kırıldı.

15 dakikalık kaosunun ardından atlar yolun kenarında sakinleşip durdu.

Olaya tanık olan yaşlı kadının akrabaları "Bütün bunlar çok travmatik oldu. Bir korku filmi gibiydi. Üstelik atların neden böyle davrandığını anlaymadık. Onları ürkütecek hiçbir şey olmadı" dediler.

Mike Daniel ise "28 yıldır bu işi yapıyorum. Böyle bir şey ilk defa başıma geliyor" dedi.

Yaşlı kadının komşuları, olanları dehşet içinde izlediklerini anlatırken "Gariptir ama o, bu evde doğdu ve bu evde yaşadı. 79 yıl boyunca bu ev onunla özdeşleşmişti" dediler.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle