GeriDünya Komşular: Çığlıklardan bıktık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  14
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Komşular: Çığlıklardan bıktık

Komşular: Çığlıklardan bıktık
refid:6900406 ilişkili resim dosyası

Usame bin Ladin'in oğlu ve 51 yaşındaki yeni İngiliz gelininden komşular rahatsız. İngiliz News of the World Gazetesi'nin konuştuğu komşular ikilinin cinsel hayatıyla ilgili çarpıcı şeyler anlattı.

JANE BIN LADIN'İN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Bin Ladin çiftinin penceleri ve perdeleri açık bırakarak seviştiklerini anlatan komşuları, "Onların çığlıkları ve bağırışları çoğu zaman bizi rahatsız ediyor" diye konuştu.

Yan komşuları çift, gözlerini Bin Ladin çiftinin evlerine çevirmekten korkar hale gelmiş. Çiftin anlattığına göre bir keresinde mutfakta ikilinin birbirilerini elbiselerini çıkartırken görmüşler.

Gazeteye konuşan Jane Bin Ladin'in yakın bir arkadaşı, onun ancak 6'ncı evliliğinde mutluluğu yakaladığını söyledi. Söz konusu arkadaş, daha önceki eşleriyle romantizmi ve cinselliği yaşayamadığını anlattı.

Jane bin Ladin de benzer görüşte: "Çocukluk dönemimde yaşadığım travmalar nedeniyle önceki dört eşimle sağlıklı bir cinsel hayatım olamadı. Onlara seks yasağı koyardım, Ömer’e koymayacağım."

ESKİ EŞİ: PARANIN PEŞİNDE

Jane'in son eşi Andy Yeomans ise onun asıl sorunun para olduğunu iddia ediyor. Bin Laedin'le parası için beraber olduğunu ve onu elinden kaçırmamak için bütün maharetini gösterdiğini öne sürdü.

Jane, eşinin de kendisinin de parasının bulunmadığını, 20 milyon dolar ödeyecek ilk kişiye hayat hikayesini anlatmaya hazır olduğunu söyledi. İngiliz Mail on Sunday gazetesiyle telefonla görüşen Jane “Kocam şu anda Suudi Arabistan’da... Paramız yok ve ben bir an önce İngiltere’ye dönmek istiyorum. İnsanlar hakkımda öyle kötü şeyler yazdı ki hayat hikayemi paylaşmaya karar verdim. 20 milyon dolar verene her şeyi anlatacağım” dedi.

EVLENENE KADAR BİRLİKTE OLMADIK

Gazete 6 kez evlenen Jane’in bikinili fotoğraflarını ele geçirdi. Daha önce bir motosiklet çetesinin üyesiyle evli olan Jane’in, bütün vücudunun dövmelerle kaplı olduğu ortaya çıktı. Gazete Jane’in, Ömer Bin Ladin’i 2 ayrı adamla aldattığını da yazdı. Jane ise “Ömer’le evlendiğimiz geceye kadar ilişkiye girmedik. Bugüne kadarki en iyi aşığım o... Daha önce kocalarıma seks yasağı koyardım, Ömer’e koymayacağım” açıklamasını yaptı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle