GeriDünya Kocasının koynundaki kadına aşk önermiş
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kocasının koynundaki kadına aşk önermiş

Uçkurgate skandalını ortaya çıkaran Newsweek'ten Michael Isikoff, 'Uncovering Clinton' adlı bir kitap yazdı. Bu arada Clinton'un birkaç kadın tarafından reddedildiği, hatta bir keresinde, kocasının yanında uyuyan bir kadını uyandırıp odasına davet ettiği ortaya çıktı.

Isikoff, Clinton'ın yüzlerce kadınla birlikte olduğunu ve bunu da Lewinsky'ye söylediğini belirtti. Isikoff, Clinton'ın kadınlarla ilişkileri konusunda abartmadığını, ancak bazı kadınlar tarafından geri çevrildiğini kaydetti.

Eski New York Valisi Mario Cuomo'nun Basın Sekreteri Karen Hinton, Clinton ile 1984'de tanıştığını anlattı. Hinton, kendisi konuşurken Clinton'ın sürekli olarak ve büyük bir zevkle gözlerini bacaklarında gezdirdiğini belirtti. Bill Clinton daha sonra kağıt bir peçetenin üzerine kaldığı otelin adını ve odasının numarasını yazarak Hinton'a uzattı. Karen Hinton, Bill Clinton'u görmeye gitmediğini söyledi.

Cyd Dunlop adındaki bir başka kadın da, 1986'da, Clinton ile Arkansas Valisi seçilmesinden sonra düzenlenen bir gecede tanıştıklarını anlattı. Dunlop, sabah saat 2'de telefonunun çaldığını ve Clinton'ın kendisiyle buluşmak istediğini söylediğini ifade etti. Dunlop, ‘Kocamla uyuyorduk ve o da beni sekse davet ediyordu. Son derece aptal biri olduğunu düşünmüştüm’ dedi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle