GeriDünya Kocamla gurur duyuyorum
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kocamla gurur duyuyorum

Başkan Bill Clinton'ın Monica Lewinsky'yle ilişkisini itiraf etmesinden sonra kocasına soğuk ve mesafeli davranmaya başlayan ‘first lady’ Hillary Clinton, vefalı eş rolünde yeniden sahneye çıktı. Basın sözcüsünün açıklamasına göre kocasının sadakatsizliğini affeden Bayan Clinton, Demokratik Partili işadamları için verilen yemekte Clinton'ın icraatından büyük övgüyle söz ederek, ‘Kocamı ve başkanımızı size takdim etmekten şeref duyarım’ diye konuştu.

ABD'nin son beş yılda Clinton'ın özel kişiliğiyle birleşen liderliği sayesinde çok iyi yolda ilerlediğini belirten Hillary, milyonlarca çocuğun sağlık sigortasına kavuştuğunu, eğitim sisteminin geliştiğini söyledi ve ‘Onun yaptığı işlerle gurur duyuyorum’ dedi.

Hillary'nin yaptığı takdim konuşmasını çok duygulandığını belli eden bir ifadeyle izleyen Clinton ise karısını kucaklayarak kavgaları geride bırakmış bir aile tablosu çizdi. Clinton, ‘Söyleyecek söz bulamadığım zamanlar pek enderdir. Ancak, sizler, karım ve ülkem hakkında neler hissettiğimi anladığınızı sanıyorum’ dedi.

Bayan Clinton, Başkan'ın Monica Lewinsky ile ilişkisi konusunda direkt konuşmalar yapmaktan kaçınıyor. Ancak basın sözcüsü Marsha Berry, gazetecilere yaptığı açıklamada, ‘Bayan Clinton kocasını çok seviyor, onu affediyor ve desteklemeye devam edeceğini söylüyor’ dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle