Dünya Haberleri

DÜNYA

  Kızlarını 19 kez hamile bıraktı

  Hürriyet Haber
  26.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İngiltere sapık babayı konuşuyor. Kızlarını 19 kez hamile bıraktı. Dokuz bebekleri oldu.

  İngiltere'de iki kızına tecavüzle suçlanan korkunç baba, 19 kez hamile kalan kızlarının dokuz bebek doğurduğunu itiraf etti.

  Bodruma kapattığı öz kızına 24 yıl tecavüz edip, ondan yedi çocuk sahibi olan Avusturyalı korkunç baba Josef Fritzl unutulmadan, gözler bu kez İngiltere'deki sapık babaya çevrildi. Sheffield kentinde yaşayan 56 yaşında ismi açıklanmayan adam, iki kızına defalarca tecavüz ettiğini itiraf etti.

  Yedi çocuk yaşıyor

  İngiliz polisi, korkunç babayla ilgili detayları sır gibi saklıyor. Ancak mahkemenin görüldüğü bölgede yayımlanan Sheffield Telegraph isimli gazete, ifadeleri ele geçirdiğini iddia etti. Haberde, adamın öz kızlarına defalarca tecavüz ettiğini ve onları hamile bıraktığını itiraf ettiği belirtildi.

  Kızlarına 25 defa tecavüz ettiğini söyleyen adam; küçük kızını 12, diğerini yedi kez hamile bıraktığını kaydetti. Bu ilişkilerden dokuz çocuğun doğduğunu söyleyen korkunç baba, bebeklerin ikisinin birkaç saat içinde öldüğünü ifade eti. Babanın kızlarından biri "Nefretle doğan çocuklarımızı yine de çok seviyoruz" dedi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı