Dünya Haberleri

DÜNYA

  Kızına tecavüz eden gencin ellerini kesti!

  hurriyet.com.tr
  21.04.2016 - 10:41 | Son Güncelleme:

  Hindistan'da bir adam 7 aylık kızına tecavüz ettiği iddia edilen genci feci şekilde dövüp, ellerini kesti.

  Hindistan'da bir baba, kızına tecavüz ettiğini öne sürdüğü 17 yaşındaki gencin ellerini kesti. 

  Daily Mail'in haberine göre Hindistan  Pencap eyaletinin Bathinda bölgesindeki Kotli Ablu köyünde Nisan 2014'te yaşanan olayda, o tarihte 14 yaşında olan tecavüz zanlısı Parminder Singh,  Paramjit Singh'in 7 aylık bebeğine tecavüz etti. 

  Olaydan iki yıl sonra Bathinda mahkemesinde korkunç davanın duruşması görüldü. Mahkemeye tecavüz kurbanı küçük kızın babası Paramjit Singh ile tecavüz zanlısı Parminder Sing katıldı. 

  Kızına tecavüz eden gencin ellerini kesti

  Paramjit, kızına tecavüz eden Parminder ile uzlaşmaya varmak istediğini, kendisini motosikletiyle köye kadar götürebileceğini söyledi.

  Yol üzerindeki Jhumba köyüne vardıklarında baba Paramjit, 17 yaşındaki genci motosikletten indirerek bir ağaca bağladı. Parminder'i feci şekilde döven baba, daha sonra gencin her iki elini de bileklerinden kesti. Olayı görüp polise haber veren köylüler, Parminder'i ve kesik ellerini alarak Bathinda'da bulunan hastaneye getirdi.

  Kızına tecavüz eden gencin ellerini kesti

  Olaydan sonra kaçan Paramjit Singh polis tarafından yakalandı. Genç adam sorgusunda olayı planladığını yanında ip ve kesici bir alet getirdiğini itiraf etti. Tecavüz zanlısının sağlık durumu ise kritikliğini koruyor. 

  Etiketler: şiddet
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı