Dünya Kız çocuğunu taciz eden adam suçüstü yakalandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kız çocuğunu taciz eden adam suçüstü yakalandı

Kız çocuğunu taciz eden adam suçüstü yakalandı

İngiltere'de bir pedofili internette tanıştığı 13 yaşındaki kız çocuğuna mesajlar attı ve ardından onunla buluşmak üzere şehir meydanına geldi. Pedofilileri tespit edip polise teslim eden grup tarafından tespit edilen sapık polis tarafından tutuklandı.

32 yaşındaki sapık pizza şefi, internette 13 yaşında bir kızla tanıştı ve ona cinsel içerikli mesajlar atmaya başladı. Adam, küçük kızla buluşmak için sözleşti ancak gittiği yerde ‘Dark Justice’ isimli pedofili kişileri ortaya çıkaran grup tarafından deşifre edildi.

Küçük kıza kendisinin artık onun erkek arkadaşı olduğunu söyleyen pizza şefi, kıza çirkin mesajlar attı. Küçük kızla buluşacağını düşünerek geldiği Newcastle meydanında pedofili karşıtı bir grupla karşılaştı.

Saleem 13 yaşındaki kıza cinsel tacizde bulunduğunu reddetti ve panikle mesajları telefonundan silmeye çalıştı.

Pedofili avcısı grup üyelerinin suçlamalarını kabul etmeyen adam, kızın yaşını bilmediğini iddia etti.

Daha sonra da öfkeli gruptan kaçmaya çalıştı. Polis tarafından yakalanan Muhammad Saleem cinsel tacizden yargılandı ve şu an 14 ay hapis cezasına çarptırıldı.

‘Dark Justice’ pedofili avcıları grubu gizli bir oluşum ve internette kendilerini küçük çocuklar olarak gösterip bu örnekteki gibi kendilerinden cinsel içerikli istekleri olan sapıkları yakalıyorlar.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle