GeriDünya Kısa Kısa
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısa Kısa

Diana'nın koruması Doğu Timor'da BM görevlisi oldu

FRANSA'nın başkenti Paris'te Ağustos 1997'de Galler Prensesi Diana'nın öldüğü kazadan sağ kurtulan tek kişi olan eski koruma Trevor Rees-Jones, Doğu Timor'da yeni bir yaşama başladı. The Times Gazetesi'ne göre, Diana ve sevgilisi Mısırlı Dodi El-Fayed'in eski koruması, dünyanın en tehlikeli bölgelerinden sayılan D.Timor'da Suai'deki BM nezdinde güvenlikten sorumlu kişi olarak, 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Ver votkayı al diplomayı

RUSYA'nın güneyindeki Volgagrad kasabasında bir okul müdürü votka karşılığında diploma vermekten üç yıl hapse mahkum edildi. Okul müdürü, iki yıl önce, Sergei Fomin'in lise diplomasını, votka ve tuzlu balık karşlığında değiştirdi. Yapılan araştırma sonunda okul müdürünün buna benzer şekilde diplomalar üzerinde oynamalar yaparak mezun ettiği kişilerden aldığı paralarla arkadaşlarına olan borçlarını ödediği ortaya çıktı.

Seks yapmak istemeyen sevgilisini satırla doğradı

KAMBOÇYA'da bir genç seks yapmak istemeyen kız arkadaşını satırla doğradı. 21 yaşındaki Chea Thea penisine ereksiyon losyonu sürerek kız arkadaşıyla sevişmek istedi. Losyon sürdüğü için sevişme teklifine karşı çıkarak bağırmaya başlayan koz arkadaşını satırla feci şekilde yaraladı. Genç kızın feryadını duyan komşular eve girerek kızı hemen hastaneye kaldırarak ölümden kurtardılar. Thea ise polis tarafından tutuklanarak cezaevine kapatıldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle