Dünya Haberleri

DÜNYA

  Kendi cenaze törenine katıldı

  Hürriyet Haber
  07.11.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ailesi öldüğü için cenaze töreni düzenleyip yas tutuyordu ama o törene gelerek şoke etti.

  Brezilya'da tuğla ustası Ademir Jorge Goncalves’in yakınları cenaze töreninden bir gün önce ülkenin güneyindeki Parana eyaletinde meydana gelen bir trafik kazasında ölen kişinin kimliğini belirlemiş ve polise Goncalves olduğunu bildirmişlerdi.

  Polis O Globo gazetesine yaptığı açıklamada kaza sonrası cesedin kötü durumda olduğunu bu nedenle yakınlarının kimlik belirleme işlemini zorlukla yaptığını belirtti.

  Tuğla ustası Goncalves’in ise geceyi arkadaşlarıyla içki içerek geçirdiği anlaşıldı. Yeğeni Rosa Sampaio, Goncalves’in cenaze töreninin yapıldığı pazartesi sabahına dek bu olaydan haberdar olmadığını söyledi.

  Sampaio, aralarında adamın annesinin de bulunduğu diğer yakınlarının kuşkulandıklarını ama teyzesi ve dört arkadaşının cesede kimlik tespiti yapmaları sonrası herkesin ölenin Goncalves olduğuna inandığını söyledi.

  Sampaio, O Globo gazetesine, “Ne yapabilirdik ki? Cenaze töreni yaptık”  dedi. Cesette kimlik tespiti daha sonra doğru bir şekilde yapıldı ve ülkenin başka bir eyaletinde gömüldü.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı