Dünya Haberleri

DÜNYA

  Kem Çetinay, 50 bin sterlinin sahibi oldu

  Halil YETKİNLİOĞLU / LONDRA
  26.07.2017 - 18:13 | Son Güncelleme:

  İngiltere’de yayınlanan ve finalini 2.43 milyon kişinin izlediği “Love Island” (Aşk Adası) reality programının birincisi Türkiye kökenli yarışmacı Kem Çetinay (21) ile kız arkadaşı Amber Davies oldu.

  LONDRA’nın güneyindeki Essex kentinde kuaförlük yapan Kem Çetinay, programda tanıştığı 20 yaşındaki dansçı kız arkadaşı Amber ile programda inişli çıkışlı bir ilişki yaşıyordu. Çetinay, yarışmanın tanıtım bölümünde kendisini ‘Yaramaz Türk çocuğu’ olarak tanıtmıştı.
  Aşıkların ilişkilerini sınayan yarışmanın 50 bin sterlin değerindeki ödülünüyse sadece Çetinay kazandı. Ancak Çetinay, sunucunun “Ödülünü paylaşmayı düşünüyor musun?” sorusuna tereddüt etmeden “Tabi ki paylaşacağım” cevabını verdi. Çift program süresince izleyicilerin gönüllerini kazanmayı başarmıştı.

  ‘HİÇ BİTMEYECEKMİŞ GİBİ GÖRÜNÜYOR’
  Sun gazetesine verdiği röportajda daha önce hiç ciddi ilişkisi olmadığını belirten Kem Çetinay, “Amber ilk kız arkadaşım. Hep isteksiz olduğum biriyle ilişkiye girmeyeceğimi söylemişimdir. Amber’la olan ilişkime bakınca hiç bitmeyecekmiş gibi görünüyor” dedi.
  Amber da “Ben de yüzde 100 aynı şekilde düşüyorum. Daha önce ilişkilerim oldu ama gerçekten çok karışıktı. Love Island’a aşkı bulmak için gittim” diye konuştu.

  Kem Çetinay, 50 bin sterlinin sahibi oldu

  Kem Çetinay, 50 bin sterlinin sahibi oldu

  Kem Çetinay, 50 bin sterlinin sahibi oldu

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı