Dünya Katolik Kilisesini çıldırtan Playboy güzeli
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  20
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Katolik Kilisesini çıldırtan Playboy güzeli

Katolik Kilisesini çıldırtan Playboy güzeli

Hayvan hakları reklamı için soyunan Playboy güzeli Katolik Kilisesini ayağa kaldırdı ve yeni tartışmaların merkezine oturdu.

JOANNA KRUPA GALERİ

Havyan hakları organizasyonu PETA için çıplak pozlar veren Playboy modeli Joanna Krupa, Katolik Kilisesini çıldırttı. PETA için verdiği pozlarda çıplaklığını örtmek için haç kullanan Krupa, pozunun kullanıldığı posterde insanlara “Hayvanlar için bir melek olun, her zaman evlat edinin, asla satın almayın” mesajını iletti. 

Mesajlarını melek ve haç içeren dinsel tasvirle yaymaya çalışan PETA’ya Katolik Kilisesinin tepkisi büyük oldu. Katolik Birliği başkanı Bill Donohue, “Aslına bakarsanız kediler ve köpekler hayvan dükkânlarında PETA çalışanlarının elinde olduklarından çok daha fazla güvendeler” açıklamasını yaptı.

PET SHOP'LAR PETA'DAN GÜVENLİ
Donohue, “Hayvan dükkânları Hıristiyan tasvirlerini çiğnemiyor ve ucuz, saçma imalarda bulunmuyor” dedi.

PETA’yı sahtecilikle suçlayan Donohue, "Hıristiyan ve Yahudi temalarını çirkin hizmetlerine alet etmeleri uzun ve utandırıcı bir geçmişe sahip. Bu organizasyonu destekleyenlerin ahlak dersine ihtiyaçları var" diye konuştu.

KATOLİK KİLİSESİ BENİ ÖRNEK ALMALI
Model Joanna ise Katolik Kilisesinden gelen tepki sonrası, “Bir Katolik olarak Katolik Liginin yer aldığım reklâm hakkında yaptığı açıklama şok edici” dedi. Joanna, Katolik Kilisesinin kendi yaptığı şeyi, Tanrı’nın en savunmasız yaratıkları olan hayvanlara karşı yapılan duyarsızlığı durdurmaya çalışmasını örnek alması gerektiğini belirtti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle