GeriDünya Karısı golf sopasıyla kurtardı mı, saldırdı mı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Karısı golf sopasıyla kurtardı mı, saldırdı mı

Karısı golf sopasıyla kurtardı mı, saldırdı mı
refid:13065107 ilişkili resim dosyası

Dünyanın en zengin sporcusu, golf yıldızı Tiger Woods, evinin önünde esrarengiz bir trafik kazası geçirdi. Aracında sıkışan sporcuyu karısı golf sopasıyla kurtardı. Magazin basınına göre karısı aldatıldığı gerekçesiyle sporcuya saldırdı.

33 YAŞINDAKİ Amerikalı ünlü golfçü, önceki gün sabaha karşı Florida’daki evinin önündeki bir yangın vanası ve ağaca çarptı. Cipinin içinde sıkışıp kalan ve kendinden geçen Woods’un imdadına, evden elindeki golf sopasıyla koşup gelen karısı Elin Nordegren Woods yetişti.

Elin, yarı baygın olan kocasını, elindeki golf sopasıyla 2009 model Cadillac Jeep’in arka camını kırarak kurtardığını söyledi.

Olay yerine gelen ve gördüklerini anlatan Şerif Daniel Saylor, Woods’u yerde yatarken bulduklarını, yerden kalkmaya çalışırken kısa süreli bilinç kaybına uğradığını belirtti. Polis, Woods’un ağır yaralı olduğunu, kanında alkol bulunmadığını ifade ederken, Woods’un menajeri, ünlü sporcunun sağlık durumunun iyi olduğunu ve tedavi gördüğü hastaneden dün taburcu edildiğini belirtti.
/images/100/0x0/55eab3daf018fbb8f8914ac7


‘Kaza senaryosu’

Woods’un eşiyle şerifin çelişkili açıklamaları, olaya daha da esrarengiz bir hava verdi. Nitekim ABD magazin basını yetkililerin yapmış olduğu yazılı açıklamalara pek inanmış görünmedi ve yapılan bu resmi açıklamaların, “aile içi şiddete bir kılıf olduğunu” savundu.

Amerikan magazin basınına göre, Woods ile eşi, bir süredir ilişkisi olduğu iddia edilen New York’taki bir gece kulubünde hosteslik yapan Rachel Uchitel yüzünden kavgaya başladı. Woods, sabaha karşı saat 02.30 sularında evden ayrılmak istedi, kendisini arabasına kadar takip eden karısı Elin, eline geçirdiği golf sopasıyla kocasının yüzüne vurdu ve arabayı parçaladı. Magazin basını, olayın örtbas edilerek, “düzmece bir trafik kazası senaryosu ortaya koydular” iddiasında bulundu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle