GeriDünya Karındaki bebeği çalanlar suçlu bulundu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Karındaki bebeği çalanlar suçlu bulundu

ABD'de rahmini delerek bebeğini çaldığı 9 aylık hamile kadınla iki çocuğunu öldürmek suçundan yargılanan 31 yaşındaki Jacqueline Annette Williams suçlu bulundu. Williams'ın idam cezasına çarptırılması bekleniyor.

Annette Williams iki adamla birlikte 1995 yılında Debra Evans'ı ve 10 yaşındaki kızı Samantha ile 7 yaşındaki Joshua'yı öldürmekle suçlanıyordu. Açık kahverengi tenli erkek arkadaşından hamile kalamayan cani kadın, siyah bir erkekten hamile olan Debra Evans'ın evini basarak, bıçakla karnını yardığı kurbanının bebeğini ve 1 yaşındaki oğlunu kaçırmıştı.

Cinayetten sonra çaldığı erkek bebeği ve 1 yaşındaki ağabeyini kendi çocuğuymuş gibi çevresine tanıtan Annette Williams, bir ihbar üzerine kendisine suç ortaklığı yapan sevgilisi Fedelly Caffey (24) ve Debra'nın çocuğunu taşıdığı Lavern Ward'la (26) birlikte kıskıvrak ele geçirildi.

California'daki DuPage Bölge Mahkemesi'nde görülen davada savcı, Annette Williams'ın melez bir bebeğe sahip olabilmek için cinayet işleyen gözü dönmüş bir katil olduğunu savundu. Savcı Jeff Kendall, ‘Tek arzusu annenin rahminden kendisine ait olmayan bir şeyi çalmaktı. Ellerini kadının rahmine sokarak, çocuğunu koparıp aldı’ diyerek olayın vahşetini anlattı. Savcı John Kinsella ise ‘Gözü dönmüş bir katilin neye benzediğini görmek ister misiniz? Sadece buraya bakın’ sözleriyle parmağını Annette Williams'a yöneltti.

Savcının ve savunma makamının yaptığı kapanış konuşmalarının ardından iki saatlik bir görüşme yapan jüri, Williams'ı cinayet, birinci derecede cinayet ve adam kaçırmadan suçlu buldu. İdam cezasıyla karşı karşıya olan Annette Williams'ın çarptırılacağı ceza daha sonraki duruşmada belli olacak. Williams'ın suç ortakları Lavern Ward ve Fedelly Caffey ise önümüzdeki günlerde adam öldürme suçundan yargılanacaklar.Yorumları Göster
Yorumları Gizle