GeriDünya Karakola gidip şok itirafta bulundu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  27
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Karakola gidip şok itirafta bulundu

Karakola gidip şok itirafta bulundu
refid:13613374 ilişkili resim dosyası

Polis karakoluna giden iki çocuk annesi kadın şok bir itirafta bulundu. Fiona Donnison adlı kadın, "İki çocuğumu öldürdüm" dedi.

KADIN İKİ ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

İngiltere'nin Surrey bölgesinde bir aile trajedisi yaşandı. Polis karakoluna giden 43 yaşındaki Fiona Donnison çocuklarını öldürdüğünü ve cesetlerin arabasının bagajında olduğunu söyledi. Bu itiraf karşısında şoke olan polis, kadının arabasında arama yaptığında korkunç gerçekle karşılaştı. 3 yaşıdaki Harry ve 2 yaşındaki Elise'nin cesetleri iki ayrı poşete konulmuş şekilde bagajda bulundu.

Polis kadını akli dengesinin yerinde olup olmadığını belirlemek için önce hastaneye sevk etti. Polis çocukların ne zaman öldürülmüş olabileceği konusunda henüz bir açıklama yapmadı. Ancak ilk belirlemelere göre cesetlerin bir süre bagajda kaldığı yönünde.

43 yaşındaki Fiona Donnison'un eşiyle birlikte 6 odalı bir evde yaşadığı ancak son dönemde ilişkilerinin bozulduğu anlaşıldı. Çift 6 odalı evini sattıktan sonra, talihsiz kadın çocuklarıyla birlikte daha küçük bir eve taşındı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle