Dünya Kabus bitecek
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kabus bitecek

2001 umutların solduğu bir yıl oldu. Usame bin Ladin yılın kötü adamı olarak yıla damgasını vururken, öne çıkan başka olay ve insanlar da oldu. Onlar 2001'in diğer aktörleriydi.

Yeni yılın oyuncularını ise önümüzdeki 365 gün belirleyecek. 2002'nin neler getireceğiyle ilgili öngörüde bulunan astrologlar ise sevindirici kehanetlerde bulunuyor. Rus astrolog, ‘‘Kabus bitecek’’ diye müjdeliyor.

Rusya'da her yıl olduğu gibi yeni yılla ilgili kehanette bulunan Rus astrolog Pavel Maksimov, ‘‘Sonunda yeni yüzyılla gelen kabus dönemi bitiyor. Dünya üzerinde olumsuz etkisini gösteren gezegenler nihayet uyum konumuna geçti. Yeni yılda verim artacak, bilim yeni keşiflere sahne olacak, bir dizi barış anlaşmaları imzalanacak’’ diyor.

EN VERİMLİ DÖNEMLER

Maksimov'a göre 2001'in en olumlu ve verimli dönemleri Ocak, Mart, Temmuz ve Ağustos'un ilk yarısı, Ekim sonu ve Kasım'ın ilk yarısı, en tehlikeli dönem ise Mayıs ve Haziran'ın ilk yarısı. 26 Mayıs ve 10 Haziran tarihlerine dikkat etmek gerektiğini belirten astrolog, ‘‘Bu tarihler, başlangıcı 2001 yılında olan siyasi ve askeri krizlerin dönüm noktaları olacak dedi.

DÜNYA SAVAŞI YOK

Maksimov, ‘‘Dünyada sosyal demokrat anlayış üstün gelmeye başlayacak. Globalleşme sürerken, tepki yaratmayacak insancıl hal alacak. 2002 yılıda dünya savaşı beklenmiyor, sınır değişim de yok’’ diyor.

5 KUTUPLU DÜNYA

ABD'nin liderlik kavramının değişeceğini belirten Maksimov, ‘‘Dünya, 2004'e kadar ABD, Rusya, Çin, Avrupa Birliği ve İslam ülkeleri merkezli 5 kutuplu bir hale dönüşecek. Diğer ülkeler 5 kutup arasında tercih yapmak zorunda kalacak’’ kehanetinde bulunuyor.

BUSH KÖTÜ BAŞLAYACAK

Alman astrolog Winfried Noe ise 2002 yılının savaş tanrısı Mars'ın yılı olacağını belirterek, ancak bunun illa savaş anlamına gelmeyeceğini belirtiyor. Noe'ye göre 6.7.1946 doğmuş olan ABD Başkanı George W.Bush yılın ilk bölümünde gördüğü direnç yüzünden bir fikrinden vazgeçmek zorunda kalabilir. Bush'un Şubat ve Mayıs döneminde uluslararası desteği artacak, Temmuz ayında yanlış yapma ihtimali yükselecek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle