GeriDünya IŞİD'e militan toplayan adam sosyal medya sapığı çıktı!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

IŞİD'e militan toplayan adam sosyal medya sapığı çıktı!

IŞİD'e militan toplayan adam sosyal medya sapığı çıktı!

IŞİD geçtiğimiz iki sene boyunca bünyesine katılan kişilerin hayatları ve kimlikleriyle çok tartışıldı. Yaptığı eylemlerle dehşet saçan terör örgütüne katılanların iç dünyaları ise sosyal medyada kendisini ele veriyor. Geçtiğimiz günlerde IŞİD'e militan topladığı bilinen genç bir adamın sosyal medyayı çok farklı bir amaç için kullandığı ortaya çıktı!

Jazwari Saraqib takma adını kullanan ve Londra'da yaşadığı bilinen genç bir adam, sosyal medya paylaşımlarıyla IŞİD'e destek olması sebebiyle büyük tepki görüyor ve eleştiriliyordu. Özellikle IŞİD'e kadın militan kazandırmak için yoğun çaba gösterdiği attığı postlarlardan görülebilen Jazwari Saraqib'in sapık bir yönünün de olduğu ortaya çıktı! Saraqib'in Twitter üzerinden iletişime geçtiği genç kadınlara çıplak pozlarını göndererek taciz ettiği ortaya çıktı!

IŞİDe militan toplayan adam sosyal medya sapığı çıktı

Fotoğrafları gönderdiği genç kızlar tarafından şikayet edilen Saraqib'in Twitter hesabı kapatılırken, genç adamın California'daki IŞİD saldırılarının benzerlerinin yolda olduğunu yoğun bir şekilde paylaştığı biliniyordu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle