GeriDünya İranlı kadınlarla aşk iddiaları çok saçma
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İranlı kadınlarla aşk iddiaları çok saçma

İranlı kadınlarla aşk iddiaları çok saçma
refid:3791000-spot ilişkili resim dosyası

İran’da kaçırılan üç Türk yamaç paraşütçüsünün yakınları, dün bir gazetede çıkan "İranlı kadınlarla aşk ilişkisi" iddialarına tepki gösterdiler. Kaçırılan Türklerden Avni Ozan’ın kardeşi "Ağabeyimin çok eskiden İran’da iş ilişkileri ve İranlı dostları vardı. Bunların arasında kadın dostları da vardı. İddialar çok ciddiyetsiz" dedi.

İranlı kadınlarla aşk iddiaları çok saçma
İRAN’da kaçırılan 3 Türkün "www.turksonair.com" adlı sitelerinden, İranlı kadınlarla çekilmiş fotoğraflarının alınarak bazı gazetelerde "aşk ilişkisi"ni ima eder biçimde yayımlanmasına yakınları tepki gösterdi. Kaçıralan Türklerden Avni Ozan’ın kız kardeşi Neşe Ozan, gazetelerde çıkan yazıları okuyunca çok şaşırdıklarını vurgulayarak şunları söyledi:"Böyle bir konu olsaydı haberimiz olurdu. Biz kaçırılma gibi bir konunun aşk gibi bir konu içine sıkıştırılmasını ciddiyetsiz buluyoruz. Ağabeyim 90’lı yılların başında İran’ın başkenti Tahran’da 4-5 yıl Yaşar Holding’e ait İzdaş
/images/100/0x0/5679284ff018fb0a48b70f57
firmasında temsilcilik görevi yapıyordu. Kendisi zaten bir makina mühendisidir. O dönemden İran’dan tanıdığı pek çok dostu vardı. Bu dostları zaman zaman İstanbul’a gelir, kendisinin misafiri de olurdu. Aralarında tabii ki bayan dostları da vardı. Ancak hiçbirisiyle aşk ilişkisi içinde olabileceğini sanmıyoruz."Serdar Durna’nın kız kardeşi Özge Durna ise kaçırılma olayına "aşk ilişkisi" denilmesini şaşırtıcı ve inandırıcı bulmadığını ifade ederek "biz kesinlikle bunlara inanmıyoruz. Farzedelim ki Ozan’ın İranlı bir aşkı vardı ve onu bu yüzden kaçırdılar. Peki o zaman diğer iki arkadaşını acaba Ozan’a bekçilik yapması için mi kaçırdılar. Bunlar çok saçma şeyler" diye konuştu.

<ımg>


Yorumları Göster
Yorumları Gizle