GeriDünya İntikam için seks bombası yaptı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İntikam için seks bombası yaptı

İntikam için seks bombası yaptı
refid:16718613 ilişkili resim dosyası

Amerikalı bir âşık kendisini terk eden sevgilisinden intikam almak için pilli seks oyuncağının içine patlayıcı koydu. Öfkeli âşık ihbar üzerine yakalandı, bomba imha edildi.

Noel hediyesi

Minnesota Eyaleti’nde yaşayan Terry Allen Lester adlı adam, kendisini terk eden sevgilisinden ilginç bir yolla intikam almak istedi. 37 yaşındaki Terry, eski sevgilisine üzerinde “Noel hediyesi” ibareli paketin içinde patlayıcı madde yerleştirdiği bir seks oyuncağı vermeyi planladı. Terry, çalıştırıldığında patlamak üzere tasarladığı pilli seks oyuncağıyla eski sevgilisini yaralayacaktı. Ancak planı gerçekleşmedi. Lester, birlikte kaldığı kadınlardan birine “seks bombasından” bahsetti.

10 yıl hapis

Terry Allen Lester’ın eşyalarını bırakıp evden ayrılmasından sonra geçen hafta kadınlardan biri korkarak polisi aramasıyla “seks bombası” bulundu. Olay yerine gelen bomba imha ekipleri seks aletini etkisiz hale getirdi, öfkeli âşık Lester de gözaltına alındı. Kendisini terk eden sevgilisinden intikam almak istediğini söyleyen Terry Allen Lester, suçlu bulunursa 10 yıla kadar hapis ve para cezasına çarptırılacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle