Dünya Haberleri

DÜNYA

  İnternetin en seksi iddiası

  CNNTürk
  03.08.2006 - 14:41 | Son Güncelleme:

  İngiliz genç kadın ile sevgilisinin 'seksi' iddiası internete taşındı. İşte iddia uğruna yapılanlar.

  Bir İngiliz kadın, erkek arkadaşına, internet sitesi 5 milyon kişi ziyaretçiye ulaşırsa kendisiyle grup sekse katılacağına dair söz verdi.

  İngiltere'nin Cheshire kentinde yaşayan 30 yaşındaki Richard Green, 21 yaşındaki kız arkadaşı Katie Greenwood'a grup seks yapmayı teklif etti.
   
  Bir zamanlar İngiltere 19 Yaş Altı Kriket Milli Takımı'nın oyuncusu olan Richard, önce ret cevabı aldı ama daha sonra Katie fikrinin değiştirerek bir iddia öne sürdü.
   
  Katie, Richard'a bir internet sitesi açmasını söyledi ve sitenin ziyaretçi sayısının 5 milyona ulaşması durumunda kendisiyle grup seks yapacağına söz verdi.
   
  Richard, "birkaç ay önce Katie'ye grup seks yapıp yapmayacağını sordum" diye anlattı: "Yapabileceğini, ama bunun o kadar kolay olmadığını söyledi ve ortaya bir iddia attı..."Bir site açacaktım ve sitenin ziyaretçi sayısı 5 milyona ulaşırsa, üçlü seks yapmak için bir kız arakadaşını daha ayarlayacağını söyledi."
   
  Katie de Richard'ı doğrulayarak, "evet böyle bir iddia ortaya attım. Ama grup sekse katılacak kızı ben belirleyecektim" dedi.
   
  ZİYARETÇİ SAYISI 16 MİLYONA ULAŞTI
   
  Bunun üzerine Richard, internet sitesini açarak, bugün itibarıyla 16 milyon ziyaretçiye ulaştı. Katie, sitede fotoğrafları yayınlanan kızlardan ikisini kendilerine eşlik etmesi için seçecekti.
   
  Richard, site üzerinden kendisine birçok e-posta geldiğini ve insanların beraber grup seks yapmayı teklif ettiklerini söyledi. Ama tercih tamamen Katie'ye ait olduğu için hepsi reddedilmiş.
   
  Sitede, 5 milyon ziyaretçiye ulaşıldığında Richard'ın fantezisinin gerçekleşip gerçekleşmediğiyle ilgili bir bilgi ise verilmiyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı