GeriDünya İnek değil bir kadınla beraber olmuş
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  14
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İnek değil bir kadınla beraber olmuş

İnek değil bir kadınla beraber olmuş
refid:15043980 ilişkili resim dosyası

Endonezya’nın ünlü tatil adası Bali’de bir ineğe tecavüz ederken yakalanan adam çok tuhaf bir savunma yaptı. Adam bir inekle değil, güzel bir kadınla birlikte olduğunu iddia etti.

Endonezya’nın tatil cenneti adası Bali’de yaşanan bir olay, ülkenin gündemine oturdu. Adanın Jembrana bölgesindeki Yeh Embang köyünde yaşayan Busti Ngurah Alit adındaki genç, köyün pirinç tarlalarında bir ineğe tecavüz ederken yakalandı.

 

Köy muhtarı Embang Ida Bagus Legawa, 18 yaşındaki genci çırılçıplak bir halde inekle yakaladı. Tecavüzle suçlanan Busti ise bu iddiayı reddetti ve yaşananları çok farklı bir şekilde anlattı:

 

“Arazide dolaşırken bir ağacın arkasında çok güzel bir kadın (inek) gördüm. Beni yanına çağırdı ve onunla olmam için tahrik etti. Kendime engel olamadım. O bir inek değil, çok güzel bir kadındı.”

 

BAŞINA GELMEDİK KALMADI

Ancak sıcak Haziran gününde başına güneş geçen gencin sonu iyi olmadı. İnekle yasak ilişki yaşarken basılan genç, gelenekler gereği inekle evlenmeye zorlandı. Düğünde heyecanlanan genç adam bayıldı.

 

Busti, kutsal olmayan davranışının günahından kurtulabilmek için evlenmek zorunda kaldığı inekle mutlu bir birliktelik yaşayamadı. Yardıma ise yine köyün muhtarı yetişti. Köye kötü şans getirdiğine inanılan inek, 562 dolar (882 TL) karşılığında sahibinden satın alındı ve mezbahaya yollandı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle