GeriDünya İki canavarlık
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İki canavarlık

ABD’de, bir kadın 3 çocuğunu aç bırakarak öldürdü. 5 çocuğa, tırnak sökmek dahil korkunç işkenceler yapmaktan aranan bir karı-koca ise yakalandı.

Alabama’daki olayda Nathshay Yvonne Ward adlı anne, 8, 9 ve 11 yaşındaki üç çocuğunu aç bırakarak öldürdüğünü itiraf etti. Anne, idam istemiyle yargılanmaya başlandı. Shanieka Y. Ward (11), Latricia Ward (9) ve Christopher O. Ward (8) adlı talihsiz çocuklar, Huntsville kentindeki evlerinin üç ayrı odasında yerde öldükten birkaç gün sonra bulunmuşlardı. Ward’ın yakınları, ‘Kendi başına çocuklarına bakan dürüst bir kadındı. Otomobili bozulunca geçen yıl onları okula yürüyerek götürmüştü. Olanlara inanmak zor’ dediler.

İşkenceci çift

Florida’da ise John Dollar (58) ve karısı Linda (51), 5 çocuğa her türlü işkenceyi yaptıktan sonra kaçtılar. Ancak çift, kapatmadıkları cep telefonlarını izleyen polis tarafından Utah’ta yakalandı. Dollar çiftinin çocukları aç bıraktığı, çekiçle dövdüğü, elektrik verdiği ve kerpetenle tırnaklarını çektiği tespit edildi. Olay, 21 Ocak’ta 16 yaşındaki erkek çocuğun açlıktan 27 kiloya düştükten sonra hastanede tedavi altına alınmasıyla ortaya çıktı. Diğer 4 çocuk da kötü durumda bulundu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle