GeriDünya Hollywood'un ayrılmaz ikilileri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hollywood'un ayrılmaz ikilileri

Hollywood'un ayrılmaz ikilileri
refid:5629057 ilişkili resim dosyası

Hollywood'un ünlü isimleri, kamera önündeki rol arkadaşlıklarını özel hayatlarına da taşıyor. Yeni dul Britney Spears ile Paris Hilton, Victoria Beckham ile Katie Holmes sık sık birlikte görülen yıldızlardan sadece ikisi.

Internetteki “e! online” sitesinde yer alan derlemeye göre, Hollywood'un birbirinden hiç ayrılmayan bazı yakın dostları şöyle:

-Naomi Watts-Nicole Kidman: Avustralya kökenli iki güzel oyuncu, fizik olarak da birbirini andırıyor. Davetlere dahi birlikte katılan ikili, Nicole Kidman'ın evlenmesiyle biraz olsun ayrı düştü. Naomi Watts ile Nicole Kidman, 1991 yılında “Flirting” adlı filmde birlikte rol almışlardı.

-Vince Vaughn-Owen Wilson: Sinema dünyasının iki ünlü aktörü, bekarlığın tadını da birlikte çıkarıyor. Samimiyetlerini her fırsatta gözler önüne seren ikilinin bir başka özelliği de haklarındaki söylentiler. Hollywood'un iki gözde oyuncusundan Vaughn, Jennifer Aniston ile “Ayrılık”, Wilson ise Kate Hudson ile ”Sen, Ben ve Dupree” filmlerinde rol aldıktan sonra güzel yıldızların eşlerinden ayrılmalarına neden olmakla suçlanmıştı.

DÜĞÜNDE DE AYRILMADILAR

-Victoria Beckham-Katie Holmes: Özellikle alışveriş tutkusunu paylaşan bu iki güzelin bir başka ortak özelliği de ünlü eşleri. Yeşil sahaların meşhur yıldızı David Beckham'ın eşi Victoria ile geçtiğimiz günlerde hayatını Tom Cruise ile birleştiren Katie, zaman zaman eşlerini de bir araya getiriyor. İkili, Katie Holmes ile Tom Cruise'un İtalya'daki görkemli düğününde de samimiyetini yine gözler önüne serdi.

-Sarah Jessica Parker-Drew Barrymore: “Sex and the City” dizisinin ünlü yıldızı Sarah Jessica Parker ile “Charlie'nin Melekleri”nin güzel oyuncusu Drew Barrymore, ünlüler dünyasının yakın dostları arasında yer alıyor. İkili, yakın dostluklarının yanında giyim stillerindeki benzerlikle de dikkatleri çekiyor.

-Britney Spears-Paris Hilton: Son günlerin gözde ikilisi, özellikle Spears'ın Kevin Federline'dan boşanmasının ardından sık sık partilerde birlikte görülmeye başlandı. Bu partilerdeki fotoğrafları tartışılan ikiliden Paris Hilton, Spears'ın “iyi bir anne” olduğunu söyledi.

ARKADAŞ DEDİĞİN BÖYLE OLUR

-Courteney Cox Arquette-Jennifer Aniston: “Friends” dizisinde tanışan ve yıllarca birlikte rol alan ikili, özellikle Jennifer Aniston'ın Brad Pitt'ten ayrılmasının ardından iyice yakınlaştı. Boşanmanın ardından Courteney Cox Arquette ile eşinin sahil evine yerleşen ve bir süre burada moral toplayan Aniston, şimdi de şehirde çifte yakın bir daire satın aldı. İkilinin “Arkadaş dediğin böyle olur” dedirten cinsten dostluğu takdir topladı.

-Matt Damon-Ben Affleck: Birlikte yazdıkları “Good Will Hunting” adlı filmin senaryosuyla Oscar kazanan ikilinin yaşantıları bugünlerde de paralellik izliyor. Yakın arkadaş olan Affleck ile Damon, aynı süreler zarfında evlendi ve çocuk sahibi oldu.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle