GeriDünya Hırsıza evlilik teklifi yağıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  16
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hırsıza evlilik teklifi yağıyor

Hırsıza evlilik teklifi yağıyor
refid:13030555 ilişkili resim dosyası

Bankanın 11 milyon eurosuyla ortadan kaybolan soyguncuya evlilik teklifi yağıyor.

Fransa'nın Lyon kentinde, 5 Kasım'da merkez bankasına ait 11 milyon euro ile ortadan kaybolan ve geçen hafta polise teslim olan zırhlı araç sürücüsünün, Fransız kadınlarından çok sayıda evlilik teklifi aldığı bildirildi.

Cezaevindeki 39 yaşındaki Toni Musulin'in avukatı Herve Banbanaste, müvekkiline çok sayıda kadının evlenme isteğiyle mektup yazdığını açıkladı.

Fransız avukat, müvekkilinin, kötü niyetli biri olmadığını, ilginç bir kişiliğe sahip olduğunu söyledi. Yapılan hırsızlığın “ilginç” ve “komik” olması dolayısıyla Toni Musulin, Fransa'da facebook ve diğer internet sitelerinde, adeta “medyatik kahraman” haline gelmişti.

Musulin'in ülkedeki popülerliği üzerine, üzerinde hırsızın resimleri bulunan tişört ve diğer hatıra eşyaları satışa çıkartılmıştı.
Sırp kökenli Fransız vatandaşı Toni Musulin, 5 Kasımda, güvenlik görevlisi arkadaşlarını bir dinlenme molası sırasında atlatarak, araçtaki paralarla ortadan kaybolmuştu.

Polis daha sonra, Musulin tarafından kiralanan kapalı park yerinde aracı bulmuş ve çalınan paranın yaklaşık 9 milyon avrosunu ele geçirmişti. Şiddet uygulamadan hırsızlık yaptığı için, Toni Musulin hakkında üç yıl hapis cezası istenmesi bekleniyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle