Dünya Haberleri

DÜNYA

  Hillary'den özür dilerim ama Bill çok şehvetliydi

  Hürriyet Haber
  04.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Beyaz Saray eski stajyeri Monica Lewinsky dün nihayet ABC Televizyonu'nun ünlü sunucusu Barbara Walters'ın programına konuk oldu ve bir yandan Hillary Clinton ve kızı Chelsea'den özür dilerken, diğer yandan Başkan Bill Clinton'ın ‘‘çok şehvetli bir erkek’’ olduğunu ve bu yüzden kendini tutamadığını itiraf etti.

  Sohbet programı sırasında Monica, Başkan'ın eşi Hillary ve kızı Chelsea'den özür dilemeyi hayal bile edemeyeceğini belirterek, ‘‘Biliyorum özür dilemek haddim değil ama, çok üzgün olduğumu bilmelerini istiyorum’’ dedi. Programın en can alıcı sorusu, ‘Başkan Clinton'un şehvetli ve tutkulu bir erkek olup olmadığı’ydı.

  DİNDAR VE ŞEHVETLİ

  Soru üzerine Monica önce cevap vermekte zorlandı ve ‘‘Evet şehvetli bir erkekti. Ancak dindar bir ortamda yetiştirildiği için kendisiyle çatışmaya düşüyordu’’ dedi.

  Clinton'ın ruhsal analizini de yapan Monica, ‘Aslında cinsel isteğiyle sürekli olarak mücadele ediyordu, çünkü doğru yapmadığı inancındaydı. Ama, kendisini frenlemeyi beceremiyordu’ dedi.

  Monica, Clinton'ın asla evliliğinden bahsetmediğini, ‘‘seni seviyorum’’ demediğini belirterek şöyle devam etti: ‘‘Bu ilişki sırasında kendimi hiç ucuz hissetmedim. Ama, bir daha asla evli erkeklerle ilişkiye girmem...’’  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı