GeriDünya Hem kocasını hem de bakan sevgilisini aldatmış
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hem kocasını hem de bakan sevgilisini aldatmış

İngiltere’de eski İçişleri Bakanı David Blunkett’ın evli sevgilisi Kimberly Quinn’in hem sevgilisini hem de kocasını aldattığı anlaşıldı.

DNA testi sonucunda Quinn’in 1 aylık bebeği Lorcan’ın babasının ne Blunkett, ne de kocası olduğu ortaya çıktı. Kimberly Quinn uğruna bakanlığı bırakan görme engelli Blunkett’in haberi üzüntüyle karşıladığı belirtildi.

Lorcan’ın ağabeyi William’ın babası olduğu daha önce DNA testi ile belirlenmiş olan Blunkett (57), bu çocuğun da kendisinden olduğunu sanıyordu. Çocuğun, Quinn’in yayımcı kocası Stephen’dan da olmadığının sanıldığı belirtiliyor. Kimberly Quinn’in (44) Lorcan’a David Blunkett ile ilişkisi sürerken 21 ile 24 Mayıs 2004 tarihinde hamile kalmış olduğu hesaplanırken, o dönemlerde kadının Hindistan medyasından ünlü bir isimle yakın olduğu, İngiltere medya dünyasından başka biriyle de adının anıldığına işaret ediliyor.

David Blunkett, sevgilisinin Filipinli dadısının vize işlemlerini kolaylaştırmakla suçlanmıştı. Kamuoyunun baskısı üzerine geçen Aralık ayında Blunkett istifasını açıklamıştı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle