GeriDünya Hayat kadınıyla ilişkiye zorladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  50
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayat kadınıyla ilişkiye zorladı

Hayat kadınıyla ilişkiye zorladı
refid:13300057 ilişkili resim dosyası

Oğlunun eşcinsel olabileceği korkusuna kapılan adam, 14 yaşındaki çocuğu bir hayat kadınıyla ilişkiye zorladı.

Avustralya'nın Queensland kentinde yaşayan bir adam 14 yaşındaki oğlunu, bir hayat kadınıyla ilişkiye zorlamaktan dolayı mahkemeye çıkarıldı. Oğlunun eşcinsel olabileceği endişesine kapılan adam ilginç bir yol buldu. 

Adam önce bir otel odası kiraladı; sonra bir hayat kadınıyla anlaştı ve oğlunu yanına alarak otele gitti. Baba 14 yaşındaki oğlunu odaya göndermeden önce şunu söyledi: Kadınla seks yapmadan sakın odadan çıkma.

Olayın ortaya çıkmasının ardından anne, oğlunu cinsel ilişkiye zorladığı gerekçesiyle kocasından davacı oldu. Baba ise kendini savunmak için oğlunun erkek kardeşini taciz ettiğini, eşcinsel olup olmadığını öğrenmek amacıyla bu yöntemi bulduğunu söyledi. Mahkeme delillerin toplanması için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

DÜNYADAN KISA KISA...

BERLUSCONİ TELEFONLA HALKA SESLENDİ
İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi, 13 aralıktaki saldırının ardından istirahat etmekte olduğu Milano'daki evinden bugün de telefon aracılığıyla halka seslenerek, "Bozgunculuğa ve kötümserliğe hayır! Bozgunculuk ve kötümserlik fabrikaları, siyasette kin ve şiddet doğurmanın yanı sıra tüketim ve yatırımların gidişatını da olumsuz etkileyen bir atmosfer yaratmaya son vermelidir" dedi.

RUSYA KITALARARASI FÜZE DENEDİ
Geçen hafta başarısız bir füze denemesi yapan Rusya, kıtalararası füze denemesi yaptı. Rusya, Sovyetler Birliği döneminden kalan nükleer silahlarının kullanım süresini uzatma çalışmaları çerçevesinde yaptığı kıtalararası balistik füze denemesini başarıyla yaptı.

LE MONDE LULA'YI YILIN ADAMI SEÇTİ 
Fransa'da yayımlanan Le Monde gazetesi, Brezilya Devlet Başkanı Luiz Inacio Lula da Silva'yı, "yılın adamı" seçti. Le Monde, Lula'nın, Güney Amerika'ya yeni bir imaj verdiğini belirterek övdü. Haberde, ayrıca Lula'nın ekonomik büyümeyi ilerletirken yoksullukla mücadele eden dinamik, demokratik bir ülke yarattığı ifade edildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle