GeriDünya Hayali hala gerçekleşmedi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  20
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayali hala gerçekleşmedi

Hayali hala gerçekleşmedi
refid:13023450 ilişkili resim dosyası

İngiltere'nin Derby kentinde yaşayan 39 yaşındaki bir kadın şimdiye kadar 13 çocuk doğurdu, 14'üncüsüne hamile ama hala hayalini gerçekleştiremedi.

Şu anda hamile olan Sara Foss ikiz ya da üçüz bebekleri olana kadar çocuk doğurmaya devam edeceğini söyledi.

İlk bebeğini 1986 yılında doğurduğunu dile getiren Sara Foss, "13 çocuğum var ve 14'üncüsüne hamileyim. Ama en büyük dileğim hala gerçekleşmedi. İkiz ya da üçüz bir bebeğim olana kadar doğurmaya devam edeceğim" dedi.

Genç kadın ilk çocuğunu doğurduktan sonra bir daha çocuk yapmamaya yemin etti. 10 yıl tek çocuk sahibi olarak kalan Sara Foss aniden kararını değiştirerek yeni çocuklar dünyaya getirdi. 1996'dan bu yana her yıl bir çocuk dünyaya getiren Sara Foss sağlığı el verdiği müddetce hayalini gerçekleştirmek için doğurmaya devam edeceğini vurguladı.

DÜNYADAN KISA KISA...

23 YIL KABUS YAŞADI
Belçika'da bir adam, bilincinin açık olduğunu 23 yıl doktorlara anlatamadı. Belçika'da geçirdiği trafik kazasından sonra bitkisel hayata girdiği teşhisi konulan adamın, aslında 23 yıl boyunca bilincinin açık olduğu ortaya çıktı. İngiliz gazetelerinin haberlerine göre, 1983'te geçirdiği kaza yüzünden felç olan Rom Houben, söyledikleri her şeyin farkında olduğunu doktorlara anlatma olanağı bulamadı. Doktorların bitkisel hayatta olduğunu düşündükleri Houben, bu uzun yıllarda "hayal kurarak vakit geçirdiğini" söyledi.

KAÇAK GÖÇMEN ÇALIŞTIRANA KAPATMA CEZASI
Fransa'da hükümet, kaçak göçmen çalıştıran iş yerlerine kapatma cezası öngören bir yasa tasarısı hazırlığı içinde. Çalışma Bakanı Xavier Darcos ile Göç ve Uyumdan Sorumlu Bakan Eric Besson, yaptıkları ortak açıklamada, bilmeden kaçak göçmen çalıştıran iş yerlerinin cezalandırılmasını öngören bir yasa tasarını hazırladıklarını bildirdi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle