Dünya Haberleri

DÜNYA

  Gemide yok oldu ölü ilan edildi

  Hürriyet Haber
  01.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Amerikalı zengin bir ailenin kızı Akdeniz’de turistik gemide yolculuk ederken kayboldu. 7 gün bulunamayınca ailesi öldüğünü açıkladı.

  Napoli’de yaşıyordu

  ABD’nin Florida, Michigan ve South Carolina Eyaletleri’nde otomobil bayileri bulunan İtalyan asıllı Amerikalı bir ailenin Napoli’de yaşayan kızları Elizabeth Kay Galeana (22), Akdeniz’de tura çıkan "Royal Caribbeans Voyager of the Seas" gemisinden geçen salı günü kaybolmuştu.

  Kardeşi açıkladı

  Aramalardan bir sonuç çıkmayınca ailesi kızlarının öldüğünü açıkladı. Genç kızın nasıl öldüğü bilinmiyor. Kardeşi Brian Evans’ın yaptığı açıklamada Elizabeth’in cinayete kurban gittiğini düşünmedikleri belirtildi. Ancak Evans, kızkardeşinin öldüğü kanaatine nasıl vardıklarını da belirtmedi.

  Aramaya son verildi

  Transatlantiğin bağlı bulunduğu Miami’deki şirketin yetkililerine göre genç kız büyük olasılıkla denize düştü. Helikopter ve botlarla yapılan aramalarda denizde herhangi bir ceset bulunamayınca aramaktan vazgeçildi. Florida’daki FBI yetkilileri ise Galeana’nın kaybolmasıyla ilgili kendilerine bir bilgi verilmediğini açıkladı.

  Denize düştüğü sanılıyor

  "Royal Caribbeans Voyager of the Seas" gemisiyle Akdeniz turu yapan Elizabeth Kay Galeana bir hafta önce kayboldu. Denize düştüğü sanılan genç kızı arama çalışmalarına son verildi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı