GeriDünya Flowers: Hillary'nin yanında seks önerdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Flowers: Hillary'nin yanında seks önerdi

1992 ABD başkanlık seçimleri sırasında, Demokrat aday Bill Clinton'ın yıllardır metresi olduğunu iddia ederek ortalığı karıştıran kabare şarkıcısı Gennifer Flowers, CNN'de Larry King Live programına çıktı. Flowers, ‘Clinton ilk geceden aklımı başımdan aldı, sonra onun müptelası oldum’ dedi.

Flowers, Clinton'un geçtiğimiz hafta, Paula Jones'un avukatlarına ifade verirken kendisiyle olan ilişkisini itiraf etmesinden büyük şaşkınlık duyduğunu belirtti. ‘Ne diyeceğimi bilemiyorum, hem hüzünlendim, hem mutlu oldum’ dedi. Bill Clinton ile 27 yaşında iken tanıştığını, ilişkilerinin 40 yaşına kadar sürdüğünü beliren Flowers, Hillary'nin herşeyden haberdar olduğunu söyledi.

KARISININ YANINDA SEKS

ABD'nın en fazla izlenen programında ABD başkanından Bill diye sözeden önceleri onunla evlilik planları yaptıklarını söyledi. ‘Ona karşı hala romantik duygular besliyorum. Bill benim yaşamımın önemli bir parçasıdır’ dedi.

Eski sevgilisi ayrıca Başkan'ın ‘cinsel yaşamda riski ve heyecanı çok sevdiğini’ öne sürdü. Flowers ‘‘Bill, bir keresinde Valilik Konağı'nda bir davette benimle seks yapmak istedi. Oysa karısı birkaç adım ötedeydi. Tuvalete girmek istiyordu ama reddettim. O sırada duyduğu heyecan onun mantıklı düşünmesini engelliyor' dedi. Başkanın riski sevdiği için Beyaz Saray stajyeri Monica Lewisky ile de ilişkiye girdiğine inandığını belirten Flowers ‘Monica Lewinsky olayı, benim için sürpriz değil. Monica bana benziyor, ben de tazeydim ve saçım o zaman siyahtı' dedi.

CİNSEL TACİZCİ DEĞİL

Gennifer Flowers, Lewinsky'in ‘genç ve saf' olduğunu, siyasi güce, şöhrete ve Başkanın dünyasına kapılmış olmasının anlaşılabilir olduğunu ifade etti. ‘Bill çok hırslıydı. Tanıştığımızda, Arkansas'ın genç Başsavcısı'ydı ve Başkan olacağını söylerdi. Ben de, ‘Peki tatlım' der geçerdim' diye konuştu. Flowers, ayrıca, Bill Clinton'un, Paula Jones'un iddia ettiği gibi bir ‘cinsel tacizci' olmadığını öne sürdü. Flowers, Larry King'in ‘Politikada böyle bir yere gelmiş bir insanın nasıl böyle bir riski göze alabildiği?' şeklindeki bir soruya ise şöyle cevap verdi: ‘Sanki kendi omuzlarının üstündeki baş ile değil başkasına ait bir başla düşünüyor gibi'

Clinton'ın seks yemini cinliği

Clinton'ın 100 kadınla ilişki kurduğu halde, ‘uygunsuz seks ilişkisinde bulunmadım’ demesinin nedeni anlaşıldı. Meğer Clinton, İncil'in oral seksi zina saymadığına inanıyormuş.

Beyaz Saray eski görevlilerinden Monica Lewinsky olayıyla doruğa tırmanan Clinton'ın seks skandallarına yeni boyut kazandıran iddia şöyle: ‘‘Clinton, Kutsal Kitap İncil'de bir unsur keşfetti. Buna göre, ağız seksi zinaya girmiyordu. Bu nedenle Clinton, bu yöntemi uygularken kendisini rahat hissediyor. Ayrıca, İncil'deki bu unsur sayesinde, bu tür konularla ilgili olarak yemin ederken veya açıklama yaparak yalanlarken de, kendisini vicdanına karşı aklıyor.’’

Bu yöntem uygunsuz değil

Bu iddiayı öne sürenler, Başkan'ın ‘Monica ile uygunsuz ilişkiye girmedim’ demesini kendilerini doğruladığını savunuyorlar ve ‘Uygunsuz seks ilişkisi ne demek? Bu açıklamada bir seks ilişkisine girdiğine ilişkin işaretler var. Başkan, oral seksi uygunsuz bir ilişki görmüyor olabilir’ yorumunu yapıyorlar.

10 dakikalık oral seks

Clinton ile ilişkiye girdiklerini iddia eden kadınlar da, Clinton'ın oral seksi tercih ettiğini söylüyorlar. Lewinsky, banttaki ifadesinde, ‘Başkan, 10 dakikalık ağız seksi için beni ofisine çağırırdı. Telefon seksi için de arardı’ diyor. Paula Jones da, Clinton'a, kendisini oral sekse zorladığı suçlamasını yöneltmişti.

<>

Clinton'la ilgili ilginç bir iddia daha ortaya atıldı. Buna göre ABD Başkanı, sevgilisi olduğu öne sürülen Sheila Lawrence'ın eşini ölünce bir anıt mezara gömülmesi için torpil yaptı. İddialar şöyle: Sheila Lawrence'ın eşi, Clinton'ın 1992 seçim kampanyasına 200 bin dolar (43 milyar lira) bağışta bulundu. Bunun sonucunda Larry Lawrence, ertesi yıl İsviçre'ye büyükelçi tayin edildi. Milyarder işadamı Lawrence, bir süre sonra ölünce, ‘savaş kahramanı’ olarak, askerlerin yattığı mezarlığa defnedildi. Ancak sonra Lawrence'ın savaş ya da kahramanlıkla uzaktan yakından ilgisi olmadığı anlaşılınca, mezarı değiştirildi. 15’te.

Günün fıkrası

Papa ve Bill

Clinton ve Papa aynı gün ölür. Ruhları göğe yükselir. Günahları ve sevapları ölçülür. Ancak bir hata sonucu Clinton cennete, Papa ise cehenneme gönderilir.

Ancak hata çabuk anlaşılır ve gerekli muamele hızla yürütülür. Papa cennete, Clinton ise cehenneme iade edilecektir. Koridorda Aziz Peder'le ABD Başkanı birbirine rastlar. Clinton derhal Papa'nın ellerinden öper. Papa da, son skandallardan rahatsız, konuyu dağıtmak için:

- ‘‘Bill oğlum, ben dünyanın en mutlu insanıyım. Bir ömür boyu Bâkire Meryem'i görmeyi umut ettim. Az sonra bu duam gerçekleşecek’’ der.

Clinton, biraz kızararak, cevap verir:

- ‘‘Ah, Aziz Peder... 20 dakika geç kaldınız!’’


False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle