GeriDünya Ferguson’un yeni marifeti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ferguson’un yeni marifeti

Ferguson’un yeni marifeti
refid:14874516 ilişkili resim dosyası

York Düşesi Sarah Ferguson’un, Arap petrol şeyhleriyle 300 bin dolar karşılığında seks yaptığı iddia edildi.

RÜŞVET ALIRKEN GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

 

Türkiye'de çocuk bakımevlerinde gizli çekim yaparak tepkileri üzerine çeken İngiltere York Düşesi Sarah Ferguson’un, Arap şeyhleriyle 300 bin dolar karşılığında seksin ardından ballı bir anlaşmaya imza attırdığı iddia edildi. Ferguson, geçtiğimiz hafta da rüşvet krizine imza atmıştı.

 

İngiliz Showbizspy dergisi, geçen hafta ‘News of the World' muhabirinden, eski eşi, Birleşik Krallık'ın uluslararası ticaret ve yatırım Temsilcisi York Dükü Prens Andrew'a ulaşması karşılığında 500 bin sterline rüşvet karşılığında anlaşan ve bu paranın 40 bin dolarını alırken gizlice görüntülenen York Düşesi Sarah Ferguson’un, Arap petrol şehleriyle lüks bir yatla mavi yolculuğa çıktığını ve bu yolculuk sırasasında 300 bin dolar karşılığında seks yaptığını öne sürdü.

 

ERKEKLERLE PARA KARŞILIĞINDA YATMAYI SEVİYOR 

 

Birleşik Krallık'ın Uluslararası Ticaret ve Yatırım Temsilcisi York Dükü Prens Andrew’un eski eşi Ferguson’un, Arap petrol şeyhleriyle 3 yıl önce yaptığı bir haftalık mavi yolculuk sırasında, elindeki anlaşmayı imzalattırmak için her yolu denediğini yazan dergi, Ferguson’un erkeklerle para karşılığında yatmayı sevdiğini iddia etti.

 

Dergi, işlerini eski bilinen eski metoduyla yürüten York Düşesi Ferguson’un, bir okulda da seks yaptığını ileri sürdü.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle