GeriDünya Evlat edindiler, sonra da öldürdüler
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evlat edindiler, sonra da öldürdüler

Evlat edindiler, sonra da öldürdüler
refid:13206277 ilişkili resim dosyası

Moldovalı cani çift, evlat edindikleri iki çocuğu işkence yaparak öldürdü. Çocuklardan biri boynuna otomobil aküsü bağlanmış halde nehirde bulunurken, diğeri açlıktan öldü.

Rusya’ya göç eden Moldovalı bir çiftin evlat edindiği üç çocuktan ikisini işkenceyle öldürdüğü ortaya çıktı.

 

Vatan gazetesinde yayımlana habere göre, tüyler ürperten cinayetler dizisi şöyle gelişti. Otuz iki yaşındaki Vladimir Grençuşkin, iki yıl önce İrene Baskaya ile evlendi. Moskova’ya göç eden çift Danil Boiko (3), Anastasya Lukyanova (2) ve Anastasya’nın kardeşi Anatoly’yi evlatlık edindi.      

 

İsimleri değiştirilen çocuklara işkence yapan çiftin en küçük evlatlığı Tayland’a giderken uçakta öldü. Otopside çocuğun açlıktan öldüğü tespit edildi. Çift aynı uçakla Rusya’ya geri dönerek Anatoly’yi toprağa verdi.

AKÜ BAĞLAYIP NEHRE ATTILAR

Bu olaydan birkaç gün sonra Danil ortadan kayboldu. Üç yaşındaki çocuğun cesedi Moskova yakınlarındaki Pehorka nehrinde boynuna koli bandıyla bir otomobil aküsü bağlanmış bir şekilde bulundu.

 

İnsanın kanını donduran bu olaylardan sonra cani çift tutuklandı.

 

Mahkemede gayet sakin tavırlarıyla dikkat çeken Moldovalı çift cinayetleri itiraf etti. Grençuşkin ömür boyu hapis cezasına, eşi İrene de 16 yıl ağır hapis cezasına çarptırıldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle