GeriDünya Evet onlara ben çarptım
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evet onlara ben çarptım

ABD’de bir öğretmen dört çocuktan ikisinin öldüğü trafik kazasından sorumlu olduğunu itiraf etti. Polis, kazaya bir araç daha karıştığı için öğretmeni şimdilik suçlamadı.

FLORİDA’da bir ilkokulda dans öğretmeni olan Jennifer Porter (28) önceki gün ailesiyle birlikte basına, ‘Karşıdan karşıya geçerken çocuklara çarpan ve aranan Toyota Echo’yu ben kullanıyordum’ dedi. Porter, ölen çocukların annesi Malissa Wilkins’a dönerek, ‘Acınızı hafifletecek bir şeyler söyleyebilmek isterdim. Oğullarınızı hiçbir şekilde geri getiremeyeceğimi biliyorum’ diye özür diledi. Polis yetkilisi ‘Araçta hasar var, ancak neye çarptığının kanıtlanması gerekli. Porter, olaya başka bir araç daha karıştığı için kazayla bağlantısı kanıtlanıncaya kadar suçlanamayacak’ dedi.

Anneleri uyarmıştı

Altıncı çocuğuna hamile olan Wilkins, ‘Çarşamba akşamı Bryant(13) basket maçına gitmek için yalvardı, kardeşlerini de götürdü. Dönüşte beni beklemelerini ve karanlıkta karşıdan karşıya geçmemelerini şart koştum. Bir yaşındaki oğlumla evdeydim. El ele tutuşup sokağı geçmeyi denemişler. Bir araç çarpınca dördünden ikisi yere düşmüş ve hızla geçen bir başka araç Bryant (13) ve kardeşi Durentae’ye(3) çarpmış. Kızım Aquina (8) ve oğlum LaJuan Davis (2) yaralandı’ diye ağladı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle