GeriDünya Etem, bu yıl Londra’da öldürülen 3. Türk
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Etem, bu yıl Londra’da öldürülen 3. Türk

Etem, bu yıl Londra’da öldürülen 3. Türk
refid:7713006 ilişkili resim dosyası

Bu yıl Londra’da bıçak ve tabancayla öldürülen 23 gençten üçü Türk. Önceki gün kapüşonlu serserilerin katlettiği 17 yaşındaki Türk genci Etem Çelebi, son kurban oldu. İngiliz polisinin cinayet zanlısı olarak 2 kişiyi gözaltına aldığı bildirildi. Londra’da yaşayan Türk anne babalar, hayata atılmak üzere olan çocuklarının can güvenliği kalmadığı görüşünü paylaşıyorlar.

17 yaşındaki Etem Çelebi’nin ölümü, Elazığ’lı babası Kemal ve Gazimagosalı annesi Hayriye’nin hayatını kararttı. 47 yaşındaki anne baba, geçirdikleri şok yüzünden kimseyle konuşamıyorlar.

5 Ağustos’ta uğradığı bıçaklı saldırı sonucu geçirdiği beyin travması sonucu 13 Ağustos’ta ölen 23 yaşındaki Türk genci Evren Anıl da Leyton Futbol Kulübü’nde oynayan Etem gibi futbola meraklıydı ve Croydon City’de oynuyordu.
İki ay önce sabaha karşı evinin önünde kundaklanarak öldürülen 17 yaşındaki Mehmet Özer ise Osmaniyeli Yaşar Özer ve Kıbrıslı Nuray Özer’in Gazimagosa’da doğan oğluydu. 3 Türk genci de Londra’da dehşet saçan genç serseri çetelerin kurbanı oldu.

Etem’in cenazesinin, soruşturma belli bir noktaya geldikten sonra kaldırılacağı bildirildi.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle