GeriDünya Eski eşin hediyesi hazır
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eski eşin hediyesi hazır

Eski eşin hediyesi hazır
refid:5440573 ilişkili resim dosyası

İki ünlü yıldız Tom Cruise ile Katie Holmes'un İtalya'daki düğününe ünlüler akın edecek. Sinema dünyasının gözde isimlerinin davet edildiği 18 Kasımdaki düğün, Steven Spielberg, Russel Crowe, David-Victoria Beckham gibi şöhretlerin geçidine sahne olacak.

Entertainment Tonight'ın internet sitesinde yer alan habere göre, pazartesi günü Roma'ya bebekleri Suri ile Tom Cruise'un evlat edindiği Isabella ve Connor eşliğinde gelen ünlü çift, son hazırlıkları gözden geçiriyor.

Bracciano Gölü yakınındaki Odescalchi Şatosu'ndaki “yılın düğününde” yer alacak davetliler arasında ünlü yönetmen Steven Spielberg onur konuklarından... Kirstie Alley, David-Victoria Beckham, Mira Sorvino, Ashley Judd ve düğün için özel jetiyle gelecek olan John Travolta, düğünün davetlileri arasında yer alıyor.

Ünlü İtalyan tenor Andrea Bocelli'nin, düğünde çifte “serenad yapacağı” da gelen haberler arasında yer alıyor.
   
NICOLE KIDMAN GELMİYOR AMA HEDİYESİ HAZIR

   
Tom Cruise'un boşandıktan sonra iyi ilişkilerini sürdürdüğü eski eşi Nicole Kidman, yılın düğününe gelmeyecek.

Bununla birlikte ünlü yıldız, çift için hediyesini hazırladı. Kidman, Cruise-Holmes çiftine pahalı bir Baccarat vazo armağan edecek.

Gelinin Armani marka krem rengi bir gelinlik giyeceği, Tom Cruise'un ise gri renkli bir damatlıkla ona eşlik edeceği ifade edildi. Konuklara ise çiftin 8 bin dolar harcadığı belirtilen amblemli özel mendiller günün hatırası olarak hediye edilecek.

Ünlü İtalyan dizaynır Buccellati'nin imzasını taşıyan yerleşim düzeninin de en ince ayrıntılarına kadar gözden geçirildiği belirtildi.

Çiftin mensup oldukları Scientology tarikatının kurallarının uygulanacağı bir seremoniyle evlenecekleri de gelen haberler arasında yer aldı.
   
ÜNLÜLERİN EVLENDİĞİ ŞATO
   
Tom Cruise ile Katie Holmes'un düğünlerinin yapılacağı şatoda daha önce pek çok ünlü isim de hayatını birleştirdi.

Roma'nın dışında bulunan şatoda daha önce, uçak kazasında hayatlarını kaybeden John F. Kennedy J.R ile Carolyn Bessette çiftinin yanı sıra, CNN'in ünlü muhabiri Christiane Amanpour da evlenmişti.

Tom Cruise (44) ile Katie Holmes (28), geçen yıl Nisan ayından bu yana birlikteliklerini sürdürüyor. Aynı yılın Haziran ayında nişanlanan çiftin, 18 Nisan 2006 tarihinde “Suri” adlı bir bebeği oldu.

Tom Cruise, daha önce oyuncu Mimi Rogers (50) ve Nicole Kidman (39) ile hayatını birleştirmişti.

Genç yıldız Katie Holmes ise ilk kez evlenecek.

DÜĞÜNE NAZIR PENCERENİN 3 GÜNLÜĞÜ 1000 EURO

Düğün töreninin yapılacağı şatoyu gören pencerelerini 3 günlüğü bin eurodan kiralıyor.

İtalya'nın başkenti Roma'nın 30 kilometre kadar kuzeybatısında bulunan Bracciano'ya yüzlerce foto muhabiri, televizyon muhabiri ve gazeteci bekleniyor.

Yılın düğününe ev sahipliği yapacak Odescalchi Şatosunun kapılarından biri belediye meydanına açılıyor ve basın mensupları Cruise-Holmes çiftinin bu meydanda görülmesini umuyor.

Düğün öncesinde, birkaç gündür Roma'da bulunan çiftin dün akşam Odescalchi ailesine ait şatoda bir akşam yemeği yediği de belirtiliyor.

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle